Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajánlan...

Milyen kistestű kutyát ajánlanátok kicsi gyerek mellé (1,5 éves)?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami nem ugatós fajta és nem ásós. Van kertünk ott szaladgálhat napközben csak lényeges lenne, hogy ne ásson mert hobbi kertész vagyok és ne ugasson mert társasházban lakunk jönnek-mennek az emberek.

Esetleg egy törpe uszkár? Azt viszont 3-4 havonta nyíratni kell ugye?

Vagy tacskó? De az meg nem tetszik :/


2010. jún. 4. 11:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
+ de a spáiel szerintem pest megye, az tárnokon van
2010. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Erre a spánielre azt írják, hogy gyerekek mellé nem jó választás mert néha agresszív. Elmentem az érdekeseket és megbeszéljük a férjemmel. Köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok! Ha találtok még akkor szívesen veszem.
2010. jún. 4. 14:08
 23/34 anonim ***** válasza:

Ha a Corgira mondtátok, hogy olyan drága, akkor bocsánat, nem tudtam, hogy többszáz ezerbe kerül... :S Úgy tudtam, hogy ugyanolyan árban vannak (tenyésztőnél), mint bármelyik másik kutya. Mondjuk most épp nézek egy Corgi kennelt és úgy tűnik "nomrál" árban vannak ezek a kutyák.

Na de viszont itt van egy másik kutyakereső:

[link]

2010. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nekem pl ő szimpatikus:

[link]

2010. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem bizto, hogy Frida jó választás lenne nektek, mert ahogy olvasom, szeret jelezni ha idegenek jönnek és azt is írják, hogy rágcsál és intézkedik a kertben. Ti meg pont ezt nem szeretnétek... :D
2010. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

[link]

Csöpi is aranyos, de nála nem írják, hogy kertben hogy viselkedik. Viszont a színe nekem kifejezetten tetszik.

2010. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem azért gondold át mennyit tudsz foglalkozni egy kiskutyával ekkora gyerek mellett :/ Meg a kutyának nem csak abból áll az élet, hogy szaladgál a kertben, mert csak úgy magától nem fog szaladgálni. Még ha van is kert, mindennap ki kell vinni sétálni (vagy legalább másnaponta), nem csak a mozgás miatt, hanem a más kutyákkal, környezettel való szocializálódás miatt. Másik, hogy gyerek mellé nagyon nézd meg honnan veszel kutyát, mert ha belenyúlsz egy szaporítós ideggyenge, beteg kutyára, a gatyátok is rámehet. Én úgy gondolom, hogy kisgyerek mellé nem való kiskutya, még egyikük sem tud vigyázni magára, én várnék vele. Meg gyerek mellé inkább közepes-nagy testűt vennék, mert egy kistestű kutyá
2010. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

*(bocsi, véletlen küldtem el)

szóval egy kistestű kutyának könnyebben fájdalmat okozhat a gyerek, egy nagyobb testű meg meg sem érzi ha cibálja a fülét-farkát. :) 16L

2010. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem ezt az oldalt is.
2010. jún. 4. 16:06
 30/34 anonim ***** válasza:
van a noéállatotthonba is egy rend kivül barátságos,kedves,teljes mértékben gyerek imádo német juhász keverék kutyus,egyeltalán nem ugatos,nagyon okos,és szépen sétál porázon,pilla nevet adták neki csak egy kis szépség hibája van,a szeménél ki log egy ször csomo de gondolom ez nem nagy veszteség:)nála aribb kutyit nem is látam ami ennyire szeretet éhes,gyerek és ember imádo kutyust:)www.noealllatotthon.hu remélem teccik de az oldalt is nyugotan nézd meg mert nagyon cukik és kedvesek:)
2010. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!