Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik lakásban tartanak kutyát,...

Akik lakásban tartanak kutyát, ti tudtok nyugodtan aludni tőle, és meddig hagy reggel aludni pl. hétvégén?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, ha mi alszunk, ő is alszik, legalábbis úgy tesz. kivéve, ha pisilnie kell.
2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
tudunk tőle aludni...és hétvégén addig alszanak, amíg mi...bár jobb lenne, ha lenne némi rendszer az életükben akkor is
2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez is csak szoktatás kérdése. az én kutyám alapból igen aktív és játékos, azonban az éjszakát nyugodtan tölti. Van rendszer a lefekvésben: mikor jön az ideje, kiengedem pisilni, aztán visszajön, és megy is a helyére (a háló ajtó mellé,kosárba). Mindig "jó éjszakát" és simi. Ezután már semmi játék vagy ki-be engedés. Ha ki is megyek éjszaka, rá sem nézek,hogy tudja, továbbra is alvás van. Mikor még eleinte - éjszaka - mászkált vagy sírdogált, hogy be akar jönni, erélyesen kiszóltam neki a szobából. Max. néha ébredek fel arra, hogy nyikorog a fonott kosara:)
2010. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
78%
Igen, én már megszoktam, bár mi bevisszük magunkhoz a hálóba és lent van a perifériája. :) Kicsit mászkál, de már nem tűnik fel. Még este 11 felé kiviszem mindig, majd reggel, akár 8-9-ig is bírja, de van hogy hamarabb vinni kell, olyankor várja, hogy felkeljek, vagy valahogy a tudtomra, hozza, hogy ébresztő, ki kell mennem. :) De ha kiviszem, utána akár 10-ig is alhatunk még, nem bánja, belenyugszik, hogy még csendes pihi van. De ha felengeded az ágyadba, akkor nem fogsz tudni tőle nyugton aludni, a tesómék ezt tették és mindig mondják, hogy fejükön alszik, meg bújik, dúródik az éjszaka közepén. Na én ezt nem bírnám mikor aludni akarok.
2010. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha elfogadja a gazdit falkavezérnek, nem meri háborgatni, és addig van nyugiban, amíg a gazdi fel nem kel.
2010. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tudok tőle aludni, mikor én alszok éjszaka, ő is alszik. A séták viszont fix időpontokban vannak. Kivéve, mikor senki nincs itthon. Tehát hétvégén is ugyanakkor viszem le reggel, mint hétközben. Általában reggel fél hat és hat között ébreszt, hogy menni akar le. Olyankor egy gyors séta, hogy elvégezze a dolgát és fekszünk vissza aludni. Ha azt akarod, hogy a reggelt tovább bírja érdemes előző este kicsit későn levinni. Vagy a szobatisztaságra szoktatásnál úgy beállítani a séták időpontját, hogy mindkettőtöknek megfeleljen. (legalábbis nálunk ez így működik)
2010. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, max annyi h átmegy a másik ágyba reggel csendben
2010. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg még kicsi volt, és még csak szoktatva volt a szobatisztaságra, addig nem nagyon lehetett sokáig aludni, korán kellett lemenni vele. De mióta nagyobb lett, addig alszom, amíg akarok, és ha felkeltem, akkor sem türelmetlenkedik, nem kell rohanni.
2010. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató. Nekem most egy hete van két hónapos kiskutyám és mióta itt van, alig aludtam, teljesen ki vagyok, már többször megfordult a fejemben, hogy nem is kellett volna kutya. De ezek szerint van remény. Viszont ő még az éjszaka folyamán olyan kétszer felkel és kitalálja hogy játszani akar, megpróbál felmászni az ágyra meg ilyenek. Meg ilyenkor viszem ki a papírra pisilni.
2010. jún. 5. 20:48
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Babakutya vagy elzárva, vagy box. Ott van nyugi, csend, pihenés.
2010. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!