Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik lakásban tartanak kutyát,...

Akik lakásban tartanak kutyát, ti tudtok nyugodtan aludni tőle, és meddig hagy reggel aludni pl. hétvégén?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az elso kutyam koran kelo volt, 6korul marmindig fent volt, de csak akkor ebresztett minket, ha le akart menni pisilni.

A mostani kutyamegy Yorki, koztudottan veteran alvok :)

Ot meg van olyan, hogy 11 kor mi keltjuk :D

2010. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
50%
mellettem szokott aludni, mivel kistermetű :) ha valami problémája van, szomjas lemegy a lépcsőn iszik visszajön akkor általában oda dugjaa vizes pofiját a kezemhez :) ha meg pisilnie kell akkor elkezdi nyalogatni a kezemet. De rengeteg alszik akkor viszont mindig fel kell mikor én. vagy pedig ha már fent van nézi ahogy alszok és amikor felkelek azt látom hogy néz :D
2010. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

Én amíg bent volt kicsi korában, addig nem tudtam.

És bár kinti kutya már, de még így is mindig felébreszt. Nyáron 7-8 óra körül (de van, hogy hamarabb) télen pedig 8-9 körül...Egyszerűen az a szokása, hogy reggel ha világosodik felébred, eltelik X idő, gondol egyet, és elkezd hangosan vinnyogni + kaparni a bejárati ajtót. Addig amíg fel nem ébredünk, és ki nem megyünk hozzá az udvarra, vagy amíg ki nem szólunk neki. Olyan mintha szeretne róla megbizonyosodni, hogy itthon vagyunk...

2010. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sőt nélküle nem tudok:)Viszont ő hétvégén azért 8 körül már felkelt ha pisilnie kell,de ha nem kelek fel neki kibírja.(de fel szoktam)Megszokta hogy hétköznap mindig 6kor viszem,és hétvégén sem szeret sokkal később lemenni reggel,de azért 8ig nem kelt fel!
2010. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is szobakutyám van, este létszem ellenőrzést tart, mindig megnézi mindenki a helyén van-e és után fekszik csak le a párnájára mellém. (Persze aztán hajnalban valahogy mindig rajtam köt ki)

Reggel addig alszik amíg mi, de előfordul hogy akár éjjel felébreszt hogy pisilni-e kell (mert hogy a kutyaajtót sötétben nem hajlandó használni).

2010. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Az én kutyáim addig alszanak amíg mi. Hogy ki zavar kit azt tölük kellene megkérdezni :) mind ketten az ágyon alszanak velem és a párommal, de ők ugy igazodnak hozzánk este ha forgolódunk ,hogy mi észre sem vesszük ha lemennek az ágyról vagy feljönnek :) egyedül az szokott idegesítő lenni mikor mind két kutya és még a párom is elkezd horkolni :) de olyankor mindegyiket megpöckölöm egy kicsit aztán szép álmokat :)
2010. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyám (9 hónapos) az első naptól kezdve végigalussza az éjszakát. Este megnézi Ő is, hogy mindenki megvan e, odamegy s "elköszön" aztán feljön a nagy ágyra a sarokba az ő párnájára, befészkeli magát s alszik. Ha éjjel le is megy, nem zavar meg.. Szal Ő simán végigalussza az éjszakát.
2010. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
én pont azért vettem kutyát, hogy rendszert hozzon az életembe. előtte képes voltam délután 2-ig is aludni, és már engem zavart ez. Úgyhogy a saját döntésem alapján reggel 8kor séta van, ezért ébresztőórám is van, és már a kutya is megszokta. talán egyszer-kétszer beteg voltam, akkor nem akartam felkelni, de mégis felkeltem. Mert ez így jó, nekem. De persze máshogy is lehet szoktatni a kutyát, ez a gazdi döntése.
2010. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nehogy haragudjál a kiskutyára! Még kicsi! A miénk is ezt csinálta, de ezt természetesen kinövi 3-4 héten belül...


Most még olyan kicsi, hogy hiányzik neki az anyukája és a testvérei, ezért próbálna felugrálni, játszani... Utána teljesen lenyugszik, érti ha alszol. Az enyém 14 óráig is hagy aludni, semmiben se zavar.

2010. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkál, alszik nyugodtan. Néha hallom, hogy kimegy inni vagy ilyesmi, de átalussza az éjszakát. Akkor kelünk mikor én mondom és reggel ált. addig a helyén is marad míg felöltözöm és megyünk sétálni.
2010. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!