Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik lakásban tartanak kutyát,...

Akik lakásban tartanak kutyát, ti tudtok nyugodtan aludni tőle, és meddig hagy reggel aludni pl. hétvégén?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a francia bulldogunk tudja,hogy a szobába nem jöhet be,így max az ajtóba fekszik és ott alszik,ha a közelünkben akar lenni.De van helye és ő is alszik amikor mi,akár napközben is így van,mikor éjszakásból hazajövök.Ha wc-re kell mennie akkor toporog,hogy észrevegyem és akkor kimegyek vele.
2010. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezért biztos megköveztek, de én egy ágyban alszom a nagytestű kutyusommal.

Mikor még kicsi volt, hagyott aludni, de alig várta, hogy megmoccanjak, vagy kinyissam a szemem és már 'támadott' is :)

Mostmár addig alszik mint én, sőt nekem kell reggel általában keltenem, hogy hahó!! sétaidő van!!

2010. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!