Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért mondták rám hogy szaporit...

Mért mondták rám hogy szaporitó vagyok mikor nem is vagyok az?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam egy törzskönyves shiba inu szuka kutyát. Annyira szép, gyengéd, kedves kutya volt. Már az elején eldöntöttem , hogy mielött megöregszik szeretnék töle egy kis kutyát. 6 éves korába pároztattuk egy szintén törzskönyves shiba kannal. Természetesen mielött ez megtörtént utána olvastam mindennek és kikérdeztem az állatorvos véleményét róla. 3 gyönyörü kiskutya született ,egy kislányt megtartottam ,egyet az apuka kutya gazdija vitt el és a harmadik kiskutyát oda ajándékoztam a (volt) páromnak.

Természetesen a szülés után ivartalanitotam a szuka kutyámat.A kölyköket gyakran látta orvos és minden oltást megkaptak. Ahogy felnött a kiskutyám teljesen ellentéte lett az anyukájától , teljesen más személyiségek voltak. Az elsö kutyám halála után 1-2 évvel szeretem volna még egy kutyát , meg úgy vettem észre a másik kutyámnak is hiányzik egy kutyatárs. Kb 7 és fél éves volt mikor öt is pároztattam egy törzskönyves kannal. 5 kiskutya született egy kislányt megtartottam és 3 elajándékoztam a baráti körömben . Természetesen megbizható tapasztalt kutya tartoknak vagy olyannak akiről tudom hogy jól fog bánni a kiskutyával. Egy kisfiú megmaradt ezért hirdetést raktam fel hogy jelképes áron( oltások+ chip ára) megbizható gazdit keresek neki. Nem telt el sok idö és jelentkeztek páran , de semelyiküket sem találtam alkalmasnak. Egyik a kertbe akarta kirakni , a másik meg azt mondta hogy jó hogy ilyen olcsó ez a kutya ..

Ezután jöttek a zaklató levelek hogy szaporitó vagyok meg elhordtak mindenek. Végül leszedtem a hirdetést és úgy döntöttem megtartom a kiskant is.

Tényleg szaporitó vagyok?


2018. jan. 28. 18:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%

Igen, itthon ingyen osztogatják ajándékba a törzskönyves kutyákat, biztosan. Meg ingyen volt a kölyök etetése, felnevelése, az orvos is pacsiból oltotta be, ingyen volt az anya ellátása, meg az apa fedezése is.

Persze, előfordul, hogy megmarad egy kölyök, mert... na de azt sem ingyen osztogatják. Ez nem rossz indulat, csak a józan ész ezt diktálja.

Ha az asztalos csinál egy 300-500 ezer forint értékű bútort, költ rá, dolgozik vele, akkor nem fogja azért ingyen odaadni bárkinek, mert lemondta a rendelését aki kérte.

2018. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell elhinni. Nem fogok egy idegennek magyarázkodni. Higgy, amit akarsz.
2018. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!