Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véresre marta magát a 4 éves...

Véresre marta magát a 4 éves kutyánk, reggel még semmi baja nem volt? SoS

Figyelt kérdés
Most hívott a szomszéd, hogy arra ért haza, hogy a kutyám vonyít és marja magát. A szomszéd próbált átmenni de támadott. Páromat nem érem el (tárgyal) én pedig 6 előtt nem érek haza. Mit lehet tenni? Az állatorvost ha felhívom szerintetek bemenne az udvarunkra így? Az a baj most költöztünk és nem ismer az állatorvos és mi sem őt.

2018. febr. 9. 12:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Párod nem tud idő előtt hazasietni?
2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Sajnos megbeszélése van, ilyenkor nem elérhető :(
2018. febr. 9. 15:20
 13/46 A kérdező kommentje:

Na párom most jött ki vele a dokitól. Nem bolha, nem rüh. Azt mondta a doki valami allergia lesz. Nem kap más kaját, nincs semmi új amire allergiás lehetne. Vért vett, kapott egy gallért és ennyi :(

Vett a párom nyugtatót mert meg van őrülve. Párom bezárta. Ment neki is. :( Félek mi vár otthon :(

2018. febr. 9. 17:06
 14/46 anonim ***** válasza:
31%
Féljél... Az a lényeg te mit érzel!
2018. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Milliom kutya él allergiásan. De egyik percről a másikra olyan allergia, amitől véresre marja magát a kutya, és őrjöng, nem hallottam még.

Megnézte az az orvos alaposan? Netán a bőrére kerülhetett valami.

2018. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Nincs rajta semmi. Adtunk neki nyugtatót, nagyon csúnya az egész bőre. Küldtem képeket a volt állatorvosunknak is. Szerinte nem allergia. Hétfőn Pestre megyünk Ct-re.

Igen félek mert szeretem a kutyámat, lehet számodra ez ismeretlen érzés!!!!

2018. febr. 9. 18:14
 17/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem önthette le valaki valami savval? Vagy nem borult rá valamilyen vegyszer, amit otthon elérhetett?
2018. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi. Az udvaron volt. Kicsi gyerekünk van nincs semmi ami árthatna bárkinek.
2018. febr. 9. 18:51
 19/46 anonim ***** válasza:
10%

"Igen félek mert szeretem a kutyámat, lehet számodra ez ismeretlen érzés!!!!"


Ó nem, drága, én baxom ki az udvarra a kutyám, nem hagyom felügyelet nélkül órákra, pláne úgy, hogy véresre marcangolja magát, segítség órákig semmi, s nem csettelek egész nap a hatalmas bánatomban!!!!

Szerencsétlen kutyád :((

2018. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
16%
ja, az önsajnálat, szerepelni vágyás süt a kérdező kommentjeiből... nagyon remélem nincs semmilyen kutyája és csak kitaláció volt az egész horror sztori, mert az állatkínzás javából amit itt leírt.
2018. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!