Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véresre marta magát a 4 éves...

Véresre marta magát a 4 éves kutyánk, reggel még semmi baja nem volt? SoS

Figyelt kérdés
Most hívott a szomszéd, hogy arra ért haza, hogy a kutyám vonyít és marja magát. A szomszéd próbált átmenni de támadott. Páromat nem érem el (tárgyal) én pedig 6 előtt nem érek haza. Mit lehet tenni? Az állatorvost ha felhívom szerintetek bemenne az udvarunkra így? Az a baj most költöztünk és nem ismer az állatorvos és mi sem őt.

2018. febr. 9. 12:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, segít-e, de hallottam már olyat, hogy egy idegrendszeri probléma is ilyet okozhat, hogy a kutya minden ok nélkül őrülten vakarozni kezd. Az egy német juhász volt amúgy.
2018. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Fontos: bőrkaparékot vettek tőle? Meg egy allergia tesztet is kéne csinálni.
2018. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Nálunk be is arra gyanakszik mind a két orvos, azért a CT 😔😔😔😔
2018. febr. 11. 14:28
 44/46 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyival? Jobban van?
2018. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban. Elég zavart még. De még most sem tudjuk mi a baja. Minden vizsgálat minden eredmény negatív, szóval passz, hogy mi ez.
2018. febr. 13. 20:01
 46/46 anonim ***** válasza:
Esetleg angol nyelvű oldalak, fórumok? Ott a nagyobb merítés miatt esélyesebb, hogy lesz valakit aki találkozott már hasonlóval.
2018. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!