Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véresre marta magát a 4 éves...

Véresre marta magát a 4 éves kutyánk, reggel még semmi baja nem volt? SoS

Figyelt kérdés
Most hívott a szomszéd, hogy arra ért haza, hogy a kutyám vonyít és marja magát. A szomszéd próbált átmenni de támadott. Páromat nem érem el (tárgyal) én pedig 6 előtt nem érek haza. Mit lehet tenni? Az állatorvost ha felhívom szerintetek bemenne az udvarunkra így? Az a baj most költöztünk és nem ismer az állatorvos és mi sem őt.

2018. febr. 9. 12:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A teste melyik része problémás?
2018. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
21%

Én el nem tudom képzelni, hogy bírod ezt elnézni, hogy szenved szerencsétlen... Csak ülsz és várod a hétfőt??

Tudod, mit tenne egy felelős állattartó? Fogná a kutyát és addig járna orvosról orvosra, amíg nincs meg a megoldás! Nem pedig hagyni szenvedni a fájdalomtól napokig!!!

2018. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
79%

Elvitte orvoshoz, de nem fogják ránézéssel megállapítani a baját és meg is gyógyítani.


Meg kell várni az eredményeket, és valószínűleg valamilyen terápián kell végigvezetni a kutyát, hogy meggyógyuljon, és az sem két nap lesz. (de remélem hogy mihamarabb rendbe jön)


Nem értem mi bajotok van a Kérdezővel, szerintem kifogástalanul tartja a kutyáját.


Nem vitte rögtön dokihoz, mert épp nagyon messze volt, dugóban, a párja pedig nem tudott csak úgy lelépni a munkából. Persze amint lehetett szaladtak a kutyához.


A kutya a kertben volt, nem megkötve vagy kis helyre zárva egész nap.


Igen, a kérdező nem barátságosan felelt a bunkó kommentekre, miért tette volna? Amilyen a adjonisten... Plusz épp tehetetlen volt az ügyben, nem tud szárnyakat növeszteni.


A kutyát elvitte orvoshoz.


Most várni kell.

2018. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Utcafrontról,üres telek felől is bedobhatták.Az emberek leleményesek.
2018. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már ezt a disznóhúst! Normális környék, nem törnek be nem mérgezik a kutyákat.Ha az utcafrontrol valaki eltud dobni hátra az diszkoszvető... Vagy valaki betört a szomszéd üres házba, hogy megetesse az én kutyámat disznó hússal?? What?? Miért?
2018. febr. 11. 08:21
 36/46 anonim ***** válasza:
Persze bemegy ha el tudja elöbb altatni a kutyát valaki, de ne várd már, hogy egy agressziv magát tépö kutyáhzo BÁRKI is bemenjen! Az orvos is ember, hülye lenne, és NEM dolga.
2018. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36,nagyon le vagy maradva....
2018. febr. 11. 08:53
 38/46 anonim ***** válasza:

Na közben olvastam, remélem minden rendben lesz.

Nem lehet h valamilyen állat csipte meg? Pok, légy (bár az ilyenkor nincs), vagy valamibe belefeküdt (akár szalma?)

2018. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

De az is lehet hogy valami megcsipte azt elkezdte kirágni, aztán már a sebbe ha bárni bemegy, az irritálja, és psze hogy tovább piszkálja.

Nem tudjátok bekötni a problémás részt hogy ne legyeb szabadon? Macskámnál is be kellett kötni az oldalát mert a szöre meg a levegö is "csipte" neki.

2018. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Ahol érte marta, vakarta magát. A lábával még így is kaphatja ahol éri meg dörzsöli magát. A nyugtató miatt nem annyira. Ma már evett is egy kicsit. Azt is hagyta,hogy megsimizzem, lekezeljem a csúnyább sebeit.
2018. febr. 11. 09:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!