Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véresre marta magát a 4 éves...

Véresre marta magát a 4 éves kutyánk, reggel még semmi baja nem volt? SoS

Figyelt kérdés
Most hívott a szomszéd, hogy arra ért haza, hogy a kutyám vonyít és marja magát. A szomszéd próbált átmenni de támadott. Páromat nem érem el (tárgyal) én pedig 6 előtt nem érek haza. Mit lehet tenni? Az állatorvost ha felhívom szerintetek bemenne az udvarunkra így? Az a baj most költöztünk és nem ismer az állatorvos és mi sem őt.

2018. febr. 9. 12:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%

Ugy csinaltok mintha a kerdezo bantotta volna a kutyajat...


Meg mi az hogy kib*ssza az udvarra a kutyajat.. ember, tudod vannak akik kinti kutyakat tartanak.

Semmi baja nem volt a kutyanak mikor elment.. ki tudja mi tortent vele :/


Akkor mar dolgozni se menjunk el otthonrol, meg sehova? Mert kutyat tartunk?

2018. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Magára hagyom órákra??? Képzeld minden hétköznap magára hagyjuk órákra amíg dolgozunk!!! Szerinted akinek kutyája van az 15évig otthon ül vele és levegőn él??

Komolyan 1-2 embernek ez a támadó stílus...

Külföldről vezettem haza, közben állatorvost hívogattam, a páromat percenként, a szomszédot, hogy mi a helyzet!!!

Sajnos teleportálni még nem tanultam meg!

Aki itt okoskodik mit tett volna a helyemben de komolyan!!??

2018. febr. 9. 19:29
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért is nem vágta be egy kennelbe amíg nincs otthon senki, pár órácskára...


Ha nem olyan fajta, amelyik nem lehet a kertben (pl. kopasz kutya, szerintem kabátkában is átfagyna egy idő után) akkor miért ne legyen szabadon?

2018. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Más sem dobhatott be neki nyers disznóhúst?A tünetek alapján első tippem az Aujeszky lenne.
2018. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
69%

A 82-es egy bunkó, más kérdéseknél is, ne foglalkozz vele.

Nekem egyértelmű a sztoriból, hogy szereted/szeretitek a kutyát, és megteszitek érte, amit lehet.

Jobbulást neki!

2018. febr. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Az alapján amit tudunk ez tényleg Aujeszky-betegség gyanús. Ha ti nem is adtatok neki, valaki dobhatott be neki valamilyen disznóhúst.

Volt már rá példa, hogy boltból hazafelé az utcából valaki csak ismerkedni akart a kutyával és akart beadni a kutyának párizsit vagy ami nálla volt.

2018. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Az egyik oldalon senki nem lakik mellettünk. A másik oldalon a szomszéd aki hívott, előre meg nem tud menni a kutya.
2018. febr. 10. 08:45
 28/46 anonim ***** válasza:

Olvasom, hogy hétfőn CT. Ugye megteszed, hogy beírod, mi lesz az eredménye?

Változott valamit a kutya állapota tegnap óta?

2018. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Persze, írok majd. Nem tudom, hogy ott azonnali eredmény van, vagy várni kell a kiértékelésre, de írok majd.

Adjuk neki a nyugtatót és így sincs jól. Nagyon zavart, nem is tudom, hogy fogalmazzam meg... Olyan mintha dühkitörései lennének. A gallér rajta van,de mindennek nekidörzsöli magát, vonyít-visít szóval gondolom kiszket neki. Próbáljuk lefertőtleníteni minél gyakrabban hogy el ne fertőzzön, hogy mindennek nyomja neki,de sokszor felénk is agresszív. :( Most be van zárva a krnelbe. Kb már egy gumiszoba van neki.

Fogalmam sincs mi lett vele :(

2018. febr. 10. 09:10
 30/46 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy agresszív kutyánál ez kb. a lehetetlen kategória, de valahogy meg kéne fürdetni. Baromira úgy hangzik, mintha rákerült volna valami a bőrére. Persze, értem én hogy elvileg nem lehetséges, de mégiscsak történt vele valami és ezek szerint elég hirtelen.
2018. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!