Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy értessem meg az emberekkel?

Hogy értessem meg az emberekkel?

Figyelt kérdés

Egy JRT kutyus büszke, boldog tulajdonosa vagyok.

Kutyám úgy kommunikál velem es a kúlvilággal, hogy morog.

Pár napja egy idegen város dohányboltjában voltunk, amig benn tartózkodtam a kutyámmal bejött egy úr a kis sz#ros meg elkezdett morogni. Az eladó hölgy rászólt, én pedig megvedtem, hogy ő csak" dumál' és ismerem a kutyám tudom mikor morog mérgesen és mikor kommunikál.Simerült egy poénnal oldanom a helyzetet, de kellemetlen volt számomra.

Ilyen és ehhez hasonló szitukban van részem kutyafutattókban utcán stb.

Hogy értessem meg az emberekkel,hogy nem támadó jeleggel morog a kutyám?

Van vmi megoldás erre?


2018. márc. 3. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azzal nem tudsz mit csinálni, hogy elhiszik vagy sem
2018. márc. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Legjobb megoldás, ha szájkosarat teszel rá, mikor idegenek közzé mész vele. Mindenki megijed egy morgó kutyától.
2018. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem fogod tudni megértetni, mert aki nem ismeri jól a kutyákat, az nem tud különbséget tenni morgás és morgás között.

Az én kutyám játék közben morog, sőt már játékra is úgy hív. A kutyák érdekes módon nem értik félre, de az emberek frászt kapnak tőle ilyenkor. :)

2018. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtanítod a kutyádnak, hogy nem morog senkire, még "dumálás" okán sem.
2018. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kell erről szoktatni.

Te kutyádat csak te ismered,hiába kutyázok 15 éve,kutyás szakmám van. Belépve egy dohányboltba egy morgó kutya nézne felém,nem biztos,hogy elhinném,hogy nem akar megharapni.Nem félnék tőle nyilván. Nem félek a kutyáktól szakmában jól néznék ki ha félnék :D


De egy laikus akinek még kutyája sincs az félni fog.

2018. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.kell megértetned, de szájkosár ALAP, föleg ha random morog a kutyád. Engem nem érdekelne, miért teszi, nem félek a kutyáktol, de ha morog az nyugtalanit és kosarat adj rá.
2018. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!