Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd le akarja nyúlni a...

A szomszéd le akarja nyúlni a kutyám?

Figyelt kérdés

Elkezdte etetni az ő tápjával,hordani akarja sétálni,ezeket utasítom szépen vissza de többször találtam tápot,csontot a kerítés mellett.

A párom nem nagyon szereti a kutyám és őt fűzi minden nap hogy nincs nekem időm arra a kutyára majd ő gondozza stb.

Ma jövök haza,kutya sehol keresem mindenhol aztán egy fél óra múlva jön a szomszéd,hogy jaj átment hozzájuk a kutya és ha már itt volt megfürdette és elvitte sétálni. Megnézt hol ment át a kutya azt biztos,hogy nem ő ásta ki!

Mit csináljak? A szép szó,csúnya szó,hozzá sem szólok nem vált be.



2018. máj. 7. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem a szomszéd fejéből pattant ki az ötlet, Magyarország telis-tele van gazdikereső kutyákkal. A párod lehetett az, aki bezsongatta.
2018. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mond el neki, hogy te is jársz vele sétálni, ő nem kell. Csinálj neki egy zárható kennelt messze a szomszédtól és akkor nem dogja tudni piszkálni.
2018. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy. Ő is utálja a nőt. Már ki sem mer menni az udvarra nehogy elkezdje a mondókáját neki
2018. máj. 7. 19:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem birja a bezártságot meg legyen napi 10 órát bezárva?
2018. máj. 7. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

A kerítés csináld meg, hogy ne tudjon átlógni a kutya!


Egy atombiztosan elkerített kertben, nincs olyan, hogy a szomszéd "lökött" kutyaszerető néni átlopja a kutyát!

2018. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó a kerítés ő szedte szét. Akartunk tujákat is ületetni,de valamivel azt is kiölte
2018. máj. 7. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Jól van. Ha ő szedte bizonyítottan szét a kerítést, talán a rendőrségnek kell szólni! Nem?
2018. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Első körben biztos kerítés és zárt kert. A második körben (ha alapból nem átláthatatlan a kerítés) nádat húzz ki végig a kerítésen a szomszéd felől, hogy csak ne is lássa a kutyát. Én azért a biztonság kedvéért megmondanám neki hogyha még egyszer elviszi a kutyát feljelentem lopásért. Egy kamerát se ártana felszerelni, ha nincs rá pénz akkor egy kamukamerát jól látható helyre táblával és közöld vele, hogy ha még egyszer átdobál valamit, eteti a kutyát vagy piszkálja mész a rendőrségre vele.
2018. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ma jövök haza,kutya sehol keresem mindenhol aztán egy fél óra múlva jön a szomszéd,hogy jaj átment hozzájuk a kutya és ha már itt volt megfürdette és elvitte sétálni."


Már ne is haragudjon meg a szomszédod, de ez már beteges! Ha ennyire kell neki kutya, akkor hozzon egyet a gyepről, legalább boldoggá tehet egy árva állatot, de ne a tiédet macerálja. Egyáltalán hogyan képzeli ezt? Ha ne adj isten beteg lesz az állat, akkor fizetni fogja neked az orvosi költségeit is vagy az már nem fér bele neki? Nekem a bőr lesülne a pofámról, ha más állatát önkényesen lefürdetném vagy sétáltatni vinném a tudta nélkül. A saját testvérem kutyáját nem fürdetem, nem itatom, nem sétáltatom, hacsak kifejezetten meg nem kér rá, pedig ez tényleg családon belül van...

2018. máj. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*nem etetem akart lenni. :)
2018. máj. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!