Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd le akarja nyúlni a...

A szomszéd le akarja nyúlni a kutyám?

Figyelt kérdés

Elkezdte etetni az ő tápjával,hordani akarja sétálni,ezeket utasítom szépen vissza de többször találtam tápot,csontot a kerítés mellett.

A párom nem nagyon szereti a kutyám és őt fűzi minden nap hogy nincs nekem időm arra a kutyára majd ő gondozza stb.

Ma jövök haza,kutya sehol keresem mindenhol aztán egy fél óra múlva jön a szomszéd,hogy jaj átment hozzájuk a kutya és ha már itt volt megfürdette és elvitte sétálni. Megnézt hol ment át a kutya azt biztos,hogy nem ő ásta ki!

Mit csináljak? A szép szó,csúnya szó,hozzá sem szólok nem vált be.



2018. máj. 7. 19:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Neki is van kutyája :@.

Nem tudom miért az enyémet basztatja.

2018. máj. 8. 02:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamera, és ha rögzíti amint átviszi magához a kutyádat, akkor irány a rendőrség. Lopásért feljelented, a felvételt mellékeled bizonyítékként.
2018. máj. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghat a szomszédommal. Nálunk se igazán fogja fel a dolgokat. Múltkor rajta kaptam hogy szétszedte a kerítést, megfenyegetem hogy feljelentem magánterület sértés és magántulajdon sértés miatt. Most elült kicsit de a következőnél lehet neki megyek. Próbáltad elmagyarázni neki hogy ha elviszi a kutyád sétálni és valami történik azt rajtad verik le? Vagy hogy a kutya egy ragadozó és oké kedves aranyos de egyet gondol és harap főleg ha a szomszédot nem tekinti vezérnek. Esetleg rakj fel egy kamerát, én is akartam de sajnos ikerházba lakok és az ő engedélye is kéne. Meg mi az hogy eteti? Ha nem zörögnek a kutya csontjai minek eteti? Ezzel arra szoktatja hogy minden bedobott kaját felegyen, a mérgezetet is. És ha te előtte futatad meg a kutyát ő meg utána megeteti aztán lesz egy gyomorcsavarodás? Vagy megeteti te meg amúgy műtétre vinnéd vagy futni vagy bármk ami miatt nem kellett volna ennie? Ezeket mond csak el neki szépen hogy akkor bizony lehet nyugodtan a dokit is fizetni. Vagy tegyél a kerítéshez vilanypásztort, párszor oda vág neki megtanulja a marhája.
2018. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mondtunk mi már neki mindent

Kamerát is néztünk csak nem 2fillér.

Kamulamerája neki is van

Akkor azt gondolom felismeri

2018. máj. 8. 11:48
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, de nem te vagy az aki köbö 2 hetente feltesz egy kérdést, amiben mindig valamilyen szerepet játszik egy rossz kerítés, egy buta szomszéd és a saját kutyád, majd bármit mondunk rá, az nem megoldható?... Akkor esett le, amikor írtad, hogy a szomszédnak is van kutyája. Érdekes módon eddig nem volt, csak miután felvetettem, hogy lehetne neki is kutyája. Szép kis sztori bro'.
2018. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Elég hajlékony a sztori, az tény. A kérdésben még minden nap
2018. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem az jön le az egészből hogy:

Te nem foglalkozol eleget a kutyáddal

Nem eteted normálisan sem

A párod nem szereti a kutyát,lehet ezt ki is mutatja a kutya felé

A szomszéd nő ezeket látja folyamatosan, sajnálja a kutyádat, szeretne rajta segíteni. És a saját módszereivel segít is:kaját dob neki, átviszi, törődik vele, és közben azt reméli, egyszer csak neki adod a kutyát.

Szerintem a párod is erre beszéli rá a nőt.

Én a helyedben elgondolkodnék azon, ha tényleg jobb sorsa lenne nála a kutyának, és ő jobban tudná szeretni, hiszen nagyon ragaszkodik hozzá, akkor odaadnám neki.Ne önző módon magadat nézd, hanem hogy mi a jó a kutyádnak. Hát nem egy utálkozó valaki jó neki, aki mellesleg a párod.

Amúgy én is imádom az állatokat. Én is voltam hasonló helyzetben pár éve.Szomszédom nem törődött a kutyájával, enni se etette normálisan, sokat megkötötte, bezárta, totál depressziós volt szegény kutya.Mikor kint volt néha, dobtam át neki kaját, habzsolta szó szerint.Sokat nyüszített.

Voltak kutyáim, de annyira sajnáltam hogy megpróbáltam hogy adja nekem.Persze nem adta, felháborodott, pedig ő nem bánt vele jól.Egy púp volt a hátára a kutya, de mégse adta.

Féltem feljelenteni,mert egy hülye, agresszív volt, féltem átdob valami mérget a kutyáimnak.

De megfenyegettem, kihívom az állatvédőket, ha így tartja a kutyát.Erre másnap a kutya eltűnt az udvaráról.Azóta is bűntudatom van.Nem tudom hova tette, sose tudtam meg sem tőle, sem mástól.

Javaslom, ha a nő tényleg törődik a kutyáddal, szereti, add neki oda, és még látod is utána is.Oka van, ha ennyire akarja, és van amúgy kutyája.

2018. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!