Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy engem is...

Mit csináljak, hogy engem is annyira szeressen?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kutyát (Golden retriever keverék) és engem valahogy annyira nem szeret.Jó, nem azt mondom, hogy utál, de annyira nem foglalkozik velem, de apámmal meg az öcsémmel sokkal többet foglalkozik.Mit tegyek, hogy engem is annyira szeressen?

2018. máj. 16. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 12/F
2018. máj. 16. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ne erőszakoskodj vele. Vidd el sétálni, nem tudom mennyi idős(?) Játssz vele ilyen apróságok. Egyébként nem igazán fejtetted ki a kérdésedet így többet nem tudok mondani. Nyilván hozzád is kötődni fog. Azt sem írtad le ki a gazdája. Te,apukád?
2018. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális a kutyáknál, ha bizonyos emberekhez jobban ragaszkodnak mint másokhoz. Családi kutyáknál is jó esetben van egy személy aki betölti a gazda, a falkavezér szerepét, a kutya őt tekinti istennek, hozzá ragaszkodik a legjobban, az ő parancsaira hallgat minden körülmények között. Valószínűleg ez a személy nálatok apukád lesz. Még szoknia kell az új helyét, az új hierarchiát, de biztos vagyok benne hogy téged is imádni fog ha eleget törődsz vele. Vidd sétálni, ápold a szőrét, adj neki enni, játssz vele, tanítsd, kényeztesd, simogasd. A kutyák szívéhez is a kaján keresztül vezet az út, de néhány jutifalatnál sokkal többet kell tenned hogy elnyerd a hűségét és feltétlen szeretetét. Legyen minél több közös kalandotok, élményetek, szeresd nagyon. A kapcsolatépítés nem egyik napról a másikra megy, tulajdonképpen egy életen át tartó folyamat.
2018. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Épp most vittem sétáltatni :D
2018. máj. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!