Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelocsolta a szomszéd a...

Lelocsolta a szomszéd a kutyámat mert ugatott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tiszta víz a kutyám, és a helye is. Valószínűleg azért locsolhatta le a szomszéd, mert ugatott. Mit csináljak? Kérdőre vonjam a szomszédot?
2018. máj. 21. 17:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%

Mindenképp .

Ha úgy vesszük a kutya a te "tulajdonod" és kárt tett benne .

2018. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szoktasd le az ugatásról. A vízzel lelocsolás egy jó módszer erre olyan kutyánál amelyik annyira nem szereti a vizet, te is alkalmazhatod.
2018. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Te is kaphatnál egy adagot a fejedre. Latszik, hogy fogalmad nincs milyen pokol egy ugató kutya annak az embernek, aki pihenne.
2018. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3. Pont nem pihen a szomszéd, hanem dolgozik, és mi hallgatjuk egész nap hogy csörög. Még szellőztetni sem tudok, mert éget valamit a kertben.
2018. máj. 21. 17:28
 5/13 A kérdező kommentje:
#2. Egész nap nem ugat, de mint minden normális házőrző, ha idegent lát/hall akkor ugat. Csak nem értem hogy miért nem szól hogy idegesíti a kutya, ahelyett hogy lelocsolja hideg vízzel. Nem szeretném ha tüdőgyulladást kapna, mert nem 5000Ft-ban van már nekem a kutya.
2018. máj. 21. 17:33
 6/13 anonim válasza:
61%

Teljesen igazad van 3-as, végülis ha ugat a szomszéd kutyája, úgy kell megoldani hogy lelocsolom nem? Legközelebb meg már meg is veri, vagy fejbelövi, elvégre pokoli ha ugat...


Kérdező, szerintem menj át és szólj neki hogy ne csinálja ezt, mert nem találod viccesnek. Ha problémája van a kutyával neked szóljon, mert te vagy a gazdája. Nem tudom ő mint szólna, ha te ezt csinálnád a kutyájával, valószínűleg neki sem tetszene.

2018. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha szóváteszed és a szomszéd "beugat", akkor te is nyugodtan locsold pofán slaggal, ahogy ő a kutyádat :D
2018. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is megszokták ugatni a szomszédot a kutyák. Két kutyát nagyjából sikerült leszoktatni, de a mudit nem annyira. Végül az lett a megoldás, hogy naponta egyszer adnak nekik kekszet, diót vagy más apróságot. Azóta bármit, bármikor csinálhatnak a kerítés mellett is, csak akkor ugatnak ha idegen jön a szomszédba. Lehet kikéne próbáljátok, hosszútávon mindenkinek jobb mint ellenségeskedés.
2018. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
83%
Locsold vissza a kertjét! Valószínűleg valami oka volt annak, hogy le locsolta a kutyádat. Aki ennek vagy örül vagy nem. Baja semmiképpen nem lesz ebben a 20+ fokos időben. Inkább derítsd ki, hogy mi lehetett az oka neki és azt próbáld meg orvosolni.
2018. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen békésen próbálnám elrendezni, de csak azért, mert baromira félnék, hogy bosszúból megmérgezi a kutyámat. Erre felé megszaporodtak az ilyen őrültek, akik bosszúból mérgezett kajákat szórnak szét. Sajnos bizonyítani meg nem lehet. Nehogy elfajuljon, mert szegény kutya látja kárát!
2018. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!