Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik hallják azokat nem...

Akik hallják azokat nem zavarja az idétlen kutyaugatás? Főleg este, mikor aludna az ember?

Figyelt kérdés
Nem jo megoldas a fuldugo, mert reggel nem hallom az ebresztot. Persze ezeknel a dogoknek el van nezve minden, merthogy: "kutya, azert van". Ja foleg mikor rohadt feleslegesen ugat

2018. jún. 11. 23:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
csukd be az ablakot
2018. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a kóbor macskák bagzanak... na attól a vonyítástól tényleg nem lehet aludni.
2018. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Be van csukva, de annyira nem zarja itt ki a zajt az ablak, hogy a suttogas is behallatszana. Hat meg ennyi kutya egyszerre..
2018. jún. 11. 23:21
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
Ne vegyük már egy lapra a napi X óra kutyaugatást az évi X perc macskanyavalygással. Ez olyan, mintha a gyalogost tennénk felelőssé a Hungária körút zajáért.
2018. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Hööö... Nálunk minden éjszaka megy a banzáj a rikácsoló macskákkal... kutya felénk nincs. Csak tudom már mi miatt nem alszok?!
2018. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az a baj ezt az állatot mindenki csak tartja, de lustaegnevelni, hogy mikor kell tenylegesen ugatni... hulladek
2018. jún. 11. 23:29
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

Sokat szoktam biciklizni Ausztriában, néha még éjjel is. Nagyon tetszett az ő megoldásuk a kutyaugatás ellen: Nincs illetve nagyon de nagyon ritkán van kutya a házaknál. Pedig ha lett volna akkor a biciklimen zörgő műanyag koffert úgy megugatták volna mint idehaza. Nem egyforma az emberek igénye, idehaza nem fontos az embereknek az hogy ki tudják aludni magukat és kutyát tartanak. Az olyan embereket nem is tudom hogyan kéne társadalmi együttélésre idomítani. Helyedben még be is perelném a kutyatulajdonosokat amiért tartós kialvatlanságot okoznak a kutyáik. A tartós kialvatlanság meg egészségkárosodásokat is okoz.

És nem értem mitől van az hogy Ausztriában szinte nincs is kutya a házaknál, illetve zajra sem hallani egy árva ugatást sem. Míg idehaza beteges mértékű a kutyamánia falun és panelban egyaránt. Talán valami lelki mélyszegénység vagy szellemi mélysötétség az oka? Vagy mert Kertész Ákosnak igaza van abban amit írt a magyarokról?

2018. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
17%
Ötöském, azért van Magyarországon több kutya, mert rászorulnak, ugyanis őrizni kell a házat. Elsősorban az olyan “ok nélkül” éjszaka biciklizgető fiatal fiúktól, mint amilyen te is vagy...
2018. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%
Minimum a deresre húzást kéne bevezetni azok ellen akiknek kutyái mások éjszakai nyugalmát zavarja. Vagy ha azt nem is lehet sajnos, akkor 100 000 Ft-os pénzbírság, de azt annyiszor amíg a problémát meg nem oldja. Hej, milyen csend lenne éjszaka mindenhol!
2018. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
#9 Tudom most nem ez a téma, de érdekelne, a vonyító macskákkal mi legyen???
2018. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!