Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik hallják azokat nem...

Akik hallják azokat nem zavarja az idétlen kutyaugatás? Főleg este, mikor aludna az ember?

Figyelt kérdés
Nem jo megoldas a fuldugo, mert reggel nem hallom az ebresztot. Persze ezeknel a dogoknek el van nezve minden, merthogy: "kutya, azert van". Ja foleg mikor rohadt feleslegesen ugat

2018. jún. 11. 23:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Este nem alszok.

Nappal a meleg jobban zavar.

2018. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%

A zavaró zaj nagyon szubjektív.

Téged a kutyaugatás zavar. Engem a hajnali flexelés és fűnyírás, az utcán ordítozó, görkorcsolyázó gyerekek stb. Az állati zajok engem nem zavarnak. A kutya meg mindig okkal ugat (még ha ez az ok csak annyi is, hogy a gazdája elhanyagolja).

A kutyaugatás szankcionálása nehéz ügy, mert bár nagyon sok múlik a gazdán, van olyan eset is, hogy a gazdi tényleg sokat megtesz, a kutya (időnként) mégis ugat. Ha a kutyám ugat, akkor odahallgatok, ha más kutyák is ugatnak (és nem tart sokáig), akkor általában ráhagyom, ha csak ő "műsorozik" (hetente 2-3 alkalommal), akkor rászólok, kizökkentem valahogy, behívom a házba stb.

2018. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem válogatni kell a zajok között, hanem megszüntetni. MINDET.


(Nyilván másképp ülepszik le az ember agyában a zaj, ha gyárat építenek a kerted mellé, amit nem akarsz, vagy ha te vagy a gyártulajdonos, aki meg azt akarja...)

2018. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

MINDEN zajt megszüntetni?

Hát...költözz talán a Holdra.

2018. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!