Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik hallják azokat nem...

Akik hallják azokat nem zavarja az idétlen kutyaugatás? Főleg este, mikor aludna az ember?

Figyelt kérdés
Nem jo megoldas a fuldugo, mert reggel nem hallom az ebresztot. Persze ezeknel a dogoknek el van nezve minden, merthogy: "kutya, azert van". Ja foleg mikor rohadt feleslegesen ugat

2018. jún. 11. 23:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél az ablakod elé az ablakpárkányra szigetelőanyagot. Amit táblában árulnak. Méretre vághatod. Reggel, mikor már nem kell, és szeretnéd, hogy a nap is besüssön, leveszed, és kész.
2018. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Laktam vasuti sin mellett. A kutya idegesitobb. Es ez alol nem.menti fel az, hogy "lehetne szrabb is". Amugy tudnek aludni de nem mindegy azalatt mennyire zavar holmi korcszaj. Amugy en is a gazdara vagyok ideges.
2018. jún. 12. 00:15
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a gazdával, de emberi hangnemben. Hátha közösen orvosolhatjátok a problémádat.
2018. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tessék, menj a gazdiknak panaszkodni, ne itt rontsd a levegőt az értelmetlen hisztiddel.

Valahogy engem még sose zavart meg az alvásban az alkalmankénti kutyaugatáshullám. Ha alszom akkor alszom, legfeljebb az ébresztőmre kelek fel, vagy még arra sem.

2018. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Korcsszád max neked van, hogy itt fröcsögsz, ahelyett, hogy mondjuk a gazdával beszélnél.

A kutya=ember mondatodra meg nem is reagálnék, mert nem tudom elhinni, hogy komolyan gondoltad.

2018. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
14%

"Akkor beszélj a gazdával, de emberi hangnemben."

Attól tartok a kérdező nem fog eredménnyel járni ha úgy beszél velük mint ha lordok vagy más előkelőségek lennének. Például a városi lakótelepünkön az emberi hangnem csődöt mondott. Csak abból értettek a másokat bárhogy is zavarók, ha valami érezhető hátrányuk vagy kellemetlenségük keletkezett a viselkedésük miatt. Például kalapáccsal teljes erőből addig dörömböltük a betonfalát míg el nem költözött, méghozzá napokon belül. De az olyan dörömbölés volt hogy a falat bontó részeg culáger csak inas lehetne mellette.

Ma már értem miért volt 40 évig is olyan népszerű a diktatúra. Mert csak az a módszer működik ma is például a másokat zavarók ellen.

2018. jún. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%

#7 és #14 te tiszta debil vagy!


Én Bécsben élek. Úgyhogy légyszíves ne p*fázzál már olyasmiről, amiről fogalmad nincs!!!

Rengetegen tartanak kutyát, csak itt foglalkoznak is velük, nem kerti dísznek vannak, mint hülye magyar parasztnál. Ahogy 11-es írta, be kell engedni estére, tilos kint hagyni őket. A legtöbb helyen bent van a kutya napközben is, ezért nem látod őket. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy egy kutyával sem találkoztál még, én akárhányszor járom az utcákat, minimum 10-et biztos hogy látok sétálni. Kutyafuttató rengeteg van és hatalmas nagyok, Magyarországon nem is létezik ilyen szuper hely kutyáknak mint amilyen itt szinte minden sarkon van. Úgyhogy nem tudom honnan veszed a marhaságokat amiről beszélsz, ne akard itt osztani az észt, szerintem olyan sok azért neked sincs belőle.. :D

2018. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
0%
#27 Nem mintha neked sok lenne belőle...
2018. jún. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%
Engem az emberek zavarnak:(
2018. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
0%
#29 akkor old meg magad hisz te is ember vagy..?
2018. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!