Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatom a Huskymat?

Hogyan taníthatom a Huskymat?

Figyelt kérdés

Ha szólítom akkor sem hatódik meg igazán.Mint, ha nem is hallaná.Szerintetek mit tehetek vele ? 7 hetes 1 napja van nálam.Adjak időt még , hogy megszokjon engem?

Ha elviszem sétáltatni is ha arra megyünk ahová ő akar menni az oké ,ha meg nem akkor szépen le ül és nem mozdul.



2018. jún. 22. 08:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire vagy következetes a kutyáddal is? Akkor elég pocsék gazda leszel. Azt mondod, hogy nem nézed tovább, erre visszajössz, hogy az alpári modorodat és kritikán aluli stílusodat, gondolkodásmódodat csillogtasd nekünk.


Egyébként mennyi idős is vagy? Az írásod, tetteid alapján 14, talán 16 éves dacos, hisztis, divat-kamasznak gondollak.

2018. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Ha te kommentek alapján meg tudod állapítani valaki életkorát esetleg próbálj szerencsét az Astro show-ban és ott kamatoztasd ezt a felsőbb rendű erődet te kis Jedi lovag. Ha már a koromról esett szó akkor egy 20 éves emberkéről lenne szó. Köszönöm az építő jellegű kritikád nagyjából ugyan oda kerül ahová a kutya ürüléke szokott.Ne vedd a fáratságott azzal se ,hogy erre reagálsz ha tényleg ennyire nagy fiú vagy akkor elengeded mert tudod okos enged és a szamár szenved.
2018. jún. 25. 20:36
 33/41 anonim ***** válasza:
75%
És ismét visszajöttél annak ellenére, hogy azt ígérted már nem érdekel mit írunk. Nem dicsekednék vele hogy 20 éves vagy így, hogy egy hisztis 12 éves szintjén írogálsz. Ebből nem nehéz kitalálni a szellemi érettségi szintedet.
2018. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%
Ez van, ha túl savanyú a citrom .. :D
2018. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%

Az ember korát nem mindig az határozza meg, hogy hány éve rontja itt a levegőt :)


Lehet hogy fizikailag 20 éves vagy, de fejben még igen, igen fiatal vagy. És igyekeztem finoman fogalmazni.

2018. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Told tovább a biciklit.
2018. jún. 26. 14:00
 37/41 anonim ***** válasza:
75%

"Nem érdekel a véleményetek, többet nem figyelem a kérdést!"


*rátapad a monitorra*

2018. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Még mindig nem toltad tovább? Ha lehetne törülni a kérdést már rég kitörültem volna ,hogy a beteg vágyaidat ne tudjam kielégíteni.Tápos farok.Még magyar se vagyok.Székely vagyok! Ha pedig nálunk fele lennél akkor már rég nyilt volna a bicska a zsebembe.
2018. jún. 26. 16:34
 39/41 anonim ***** válasza:
84%

Drágám...

Székelyudvarhelyi vagyok.

2018. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
87%
Azt ugye még véletlenül sem foktad fel, hogy nem egy ember ír neked. De persze mindenki más a hülye, csak te vagy normális.
2018. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!