Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom szobatisztaságra...

Hogy tudom szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
lassan 2 hete van nálam a 10 hetes kutyusom, és tudom hogy hosszú folyamat, de már anyukámmal kétségbe vagyunk esve. Napi 3x sétáltatom evések után, és nap közben nem kakil be,de éjszaka sajnos igen és nem tudom hogy tudnám rá nevelni, hogy bent ne. Hiszen éjszaka nem vagyok ott vele, nem tudok rászólni. Valaki ötlet?

2018. júl. 20. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vagy mivel ő velem alszik kicsikorától akkor szóljak rá ha ébreszt hogy dolga van hogy "most nem megyek bird ki reggelig szobatiszta vagy!" ???? nem a rászólás a megoldás, ha rá szól ha nem nem fogja tovább bírni. az nem a szólástól függ hogy végig bírja e az estét
2018. júl. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10 hetes kutyát még nagyon-nagyon kevés napi 3-szor levinni. Ez a felnőtt, már szobatiszta kutya minimális szükséglete.

Még kb. 2-3 óránként ki kellene vinni, este a lehető legkésőbb, és reggel a lehető legkorábban.

Még nem érett rá a szervezete, hogy kibírja, ez nem is elvárható még tőle. Olyan, mint a pelenkás kisbaba.

Hónapokig tart a folyamat, tehát türelem, takarítás, és gyakoribb séta, ha megoldható.

2018. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!