Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyus...

Szerintetek milyen kutyus illik mellém?

Figyelt kérdés

Első körben örökbe szeretnék fogadni, de mozgat a gondolat, hogy egy törzskönyves kutyust válasszak társul.


Van kutyás tapasztalatom (volt pit jellegű keverék, amerikai villog, csivava, tacskó, kanári szigeteki dog) mondhatni elég sokrétű.


Jellemre inkább egy olyan kutyust tudnék elképzelni, aki nyugodt, nem igényel annyi foglalkozást mint egy border. Munka miatt délutánig lenne egyedül, utána mehet a séta és hétvégén a túra, ezért kis-közepes testű kutyust szeretnék főleg, ami könnyen jöhet velem akár buszon vagy autóban. Naponta ca. 2 óra az, amit lenne idő is foglalkozni vele. Kertes házban lakunk, így este bent aludhatna, persze kint is megfelelő lehetősége lenne aludni.


A szőr kérdésben nem foglaltam állást. :)


2018. aug. 3. 17:52
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

És miért is?


Mert 8 évesen nem tudtam mi történt apámnál mikor már nem vele laktunk és mikor a kutyát odaadta valakinek, akkor nem kutattam fel?


Vagy mert a bulldog és a csivi, akik együtt voltak és valami jófej megmérgezte őket?

2018. aug. 10. 15:13
 42/47 anonim ***** válasza:
a miért értékrend kérdése, és Neked kell érezned. Babakocsit hagyom kigurulni az útra, az nem az én hibám nem? vagy mégis?
2018. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Szóval az én hibám, hogy valami se..fej megmérgezte a kutyám és még másokét is?

Azért ez nem gondolom hogy, így működik.

2018. aug. 10. 15:20
 44/47 anonim ***** válasza:

Kerdezo, a gyerekkent tartott kutya nem jelent tapasztalatot. Sot az sem, amelyiknek nem Te menedzselted az eletet legalabb 80%-ban. Pl.: nekem a parommal van 2 kozos kutyank, de en setaltatom, en neveltem fel es en kapcsolok ha gaz van es orvoshozkell vinni oket. Ok az en kutyaim. Szerinted jogos lenne megis azt mondania a paromnak, hogy neki mar 2 kutyaja is volt es tapasztalt? Szerintem nem. A kommentelo lehet, hogy erre szeretett volna kilyukadni.

Viszont nem tudjuk, hogy mi van a hatterben es ami a masik, hogy teljesen felesleges dolog itt kekeckedni. Ha akarsz egy nehezebb kutyat ugyis lesz es igy van ez jol.

2018. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Nem, egy baromállat mérgezte meg. De miért(azonkívül, hogy az apja is jobbat várt helyette)?


Ugattak, csini ruciba voltak kint amilyet ő nem tud megvenni a gyerekének,emberekről beszélünk, akármi lehetett az ok.


Te ezt kitudod védeni, megtanítattod, h eldobott ételt ne egyen meg, végignézed az udvart van e gyanús a fűben, figyeled őket, mivel egy 3-4 éves gyerek szellemi szintjén vannak. Egy gyereket figyelsz a kertben nem?


Megmérgezték 2 kutyádat, és most megint 1+1 lesz, ha megint megmérgezik megint 2....

2018. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Nem volt csini ruci, nem volt a kettő idegesítőbbb, mint másnál egy, mert a csivi főleg bent volt, a bulldog meg nyugis.


Az udvar folyamatosan át volt nézve. Nem egy olyan környéken lakunk, ahol ez sűrűn történt meg, de nem mentség.

Senki nem gondolta, hogy ez lesz a vége. 0-24es felügyeletet senki nem tud biztosítani.

És költözni akarunk, nem ide szeretnék még egy kutyát.

2018. aug. 10. 15:42
 47/47 A kérdező kommentje:
Úgy vállalták be a 3. kutyát, hogy minden segítettem a meglevő kettőnél és a sajátommal foglalkozok külön. Persze, nem én fizettem, de etetés,takarítás, séta az enyém volt.
2018. aug. 10. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!