Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megengedjem...

Szerintetek megengedjem szüleimnek, hogy mind a két kutyát elaltassák?

Figyelt kérdés

2 kutyánk van,az egyik már öreg,alig hall és lát,viszont elég éketvidám,meg van egy kisebb aki 3 éves.

Az öreget azért akarják elaltatni,hogy ne szenvedjen, a kicsit azért mert nincs értelme,hogy láncra kötve legyen.Nem lehet elengedni,mert elszökik,szétrágja a kerítést,boxot csináltunk neki,első este szétrágta és másnap reggel a város másik végéről hozta haza az egyik ismerősünk. Szerintetek belemenjek az elaltatásba,mert ha én nemet mondok,akkor még élnek... Amúgy szerintem is csak szenvedés mind a kettőnek,vagyis a kicsinek biztos,h láncra van kötve,de a nagy eléggé életvidám ahoz képest,hogy beteg.


2010. jún. 20. 18:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Azért le lehetne nyugodni.

Nem agyonverni akarják őket. Elhihetitek,hogy én sem örülök ennek,de ez van. Ha altatjuk őket,akkor legalább nem szenvednének az életükben soha..

2010. jún. 20. 18:43
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Hentesek családja vagytok. Ne tartson kutyát, akinek a tudása addig terjed, hogy elaltatja, nevelés és ivartalanítás helyett.Ti nem gazdáí, hanem kínzói és gyilkosai vagytok a kutyáknak.Abban reménykedem, hogy ha legközelebb meglógsz otthonról, elmész a haverodhoz, téged is elaltat az állatorvos.
2010. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

EGYIKET SE ALTASSÁTOK EL! Elaltatni állatot, általában cska akkor szoktka elaltatni, ha már a halálán van, de egyszerűen képtelen meghalni, cska szenved. De ha az öreg kutyád még élni szeretne (mégpedig ha életvidám, akkor szeretne!) akkor ne vedd el tőle az életét! Én is javaslom az elajándékozást...


Egyébként nem értelek... Nekem egy kutyusom van, ő is ilyen szökős fajta, de ennek ellenére én nagyon szeretem, és sose engedném hogy elaltassák! SOHA. Te talán nem is szereted a kutyáidat, hogy így el akarod venni az életüket? A kiskutya még csak 3 éves... Tudod mennyi évet vennél el tőle? Ez kb. majdnem olyan, mintha az anyukád el akart volna vettetni mikor még meg sem születtél...

2010. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
De ha te nemet mondasz, akkor életben maradnak! Ne engedd kérlek!!
2010. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
akkor téged is el kéne altatni, biztos ami biztos így megóvunk hogy valaha is szenvedj.
2010. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Csak annyit tudok mondani, hogy legyél kedves tegyél meg egy szívességet magadnak és a kutyatársadalomnak, és ne vásárolj több kutyát!!!! Nem nektek való ez.


Az öreg is szeret élni, és szerető környezetben nem szenvedés meghalni. A kicsi hány éves?


Talán ki kellene néha vinni sétálni, nem ?

Akkor nem rágna szét mindent maga körül és szökne el.

2010. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Vagy altatás vagy maradnak?! Basszus, milyen szüleid vannak neked? Az állatokra nem tudnak gondolni? Egyébként hol laktok, tanyán? Mert ha kertes házban, akkor símán meg lehetne csinálni, hogy elkeríteni a kertet DRÓTkerítéssel, és voálá... Már van is helye a kutyának...
2010. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy paraszti származásúak vagytok, mert máshol ez nem probléma.


Nem nagyon kellene kutyát tartani.

2010. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18%

na mennyi áltbarát lett itt hirtelen :D

az öreget altassátok el, ha szenved. de csak akkor. bár, ha jól látom azt írtad, hogy szinte vak és szinte süket. lehet, hogy sajna el kéne altatni. a kicsivel meg határozzátok el mi lesz.

2010. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kutya nincs akivel nem lehet mit kezdeni. Nem másnak kellett volna nevelni hanem NEKTEK. Adjátok oda valakinek őket ti pedig NE tartsatok több kutyát!
2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!