Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről kutya? (lent. )

Menhelyről kutya? (lent. )

Figyelt kérdés

Most olvasgattam a kérdéseket a menhelyes kutyákról.

Arra lennék kíváncsi h mennyiért lehetne elhozni egy kutyust a menhelyről??? Ill. hogy lehet elhozni. Ill. bemegyek és még aznap odaadják vagy csak pár hét, hónap után ??? 15/L


2010. jún. 21. 10:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Vagy pedig itt: [link] és írd be a keresőbe a fajtánál a golden retrivert és ki fog dobni Neked 4et is:) jó keresgélést
2010. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köööszii szépen mindenkinek :)
2010. jún. 21. 11:32
 13/27 anonim ***** válasza:

www.allatok.info

Ráklikkelsz a kutyára, utána kiválasztod a fajtát (golden) és megszűri a kutyákat.

33/L

Neten keresztül néztem ki pár kutyust, felhívtam a menhelyet, hogy megvannak-e még. Megkérdezték mik az igényeim a kutyával szemben (ugatós, nem ugatós, játékos, nyugodt, kiegyensúlyozott, hol szeretném tartani, etc.)

Elmondtam az elvárásaimat és ennek megfelelően elmondták az általam kiválasztott kutyusok habitusát és ajánlottak egyet, aki szerintük nekem megfelelne.

Elmentem megnézni, rögtön haza is hoztam. El lehet hozni azonnal a kutyust! Bármikor ellenőrizhetik, én tartottam egy darabig a kapcsolatot a menhellyel.

Alá kell írni egy szerződést, bár ha 15 éves vagy, akkor a szüleidnek is jelen kell lenni (azt hiszem).

A szerződésben ivartalanítási kötelezettséged is van, erre figyelj oda.

Mindenképpen kérd ki a véleményüket az adott, kiválasztott kutyussal kapcsolatban :)

Nagyon sok sikert és mókát a kutyussal, ha meglesz a kiválasztott :):)

2010. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még nyugodtan írjatok áám:)
2010. jún. 21. 11:42
 15/27 anonim ***** válasza:

Mindenféle kutya fordul meg menhelyen(alapítványoknál, egyesületeknél,sintértelepen), a törzskönyves yorkitól a szaporított dán dog-ig.

Golden retriever(vagy annak keveréke) is van bőven .

pl: [link]

[link]

[link]

[link]


Megmenteni egy életet és látni ahogy megnyílik, ahogy az összetört kis lényből egy boldog vigyorgó kutya lesz. Nincs is ennél szebb és felemelőbb dolog.

2010. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Hm.... őt szeretném nagyon...

[link]


Már csak anyuval kell beszélnem:):) szorítsatok:):)):

2010. jún. 21. 15:24
 17/27 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy vannak meg ilyen emberek, akik direkt menhelyrol szeretnenek kutyat. Ezzel 2 eletet mentesz; mert ugye ennek a kutyanak a helyere is kerulhet valaki...

Legyszi majd szamolj be, hogy sikerult-e es hogy milyen a kutyus!

2010. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
mi 4000-ért hoztuk el, bemész, és mondod, h melyik kutyát szeretnéd megnézni. nálunk meg is lehetett sétáltatni, ha tetszik, megmondod, h szeretnéd hazavinni. várni kell a papírokra, meg h ivartalanítsák. :)
2010. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ez nem goldi inkább roti :D
2010. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
az első kutyusunk menhelyről van, a párom hozta el 10 évvel ezelőtt. sajnos azon a menhelyen rettenetes körülmények voltak, a kutya nem volt beoltva, parvos lett, de szerencsére sikerült megmenteni,azóta is velünk van.a második kutyut pedig utcán találtuk.szerintem írd be a keresőbe hogy állatmenhely, és az adott várost ahol laksz,ott tudsz érdeklődni a kutyusokról.Anyukád büszke lehet rád,hogy menhelyről akarsz kutyát.sok örömet hozzá.
2010. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!