Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről kutya? (lent. )

Menhelyről kutya? (lent. )

Figyelt kérdés

Most olvasgattam a kérdéseket a menhelyes kutyákról.

Arra lennék kíváncsi h mennyiért lehetne elhozni egy kutyust a menhelyről??? Ill. hogy lehet elhozni. Ill. bemegyek és még aznap odaadják vagy csak pár hét, hónap után ??? 15/L


2010. jún. 21. 10:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nemtudom melyik menhelyen hogy csinálják, de mi amikor örökbefogadtunk azonnal elhozhattuk. 5000 ft-ot kértek érte, azaz az oltásokat és a chip-et kellett kifizetni...:D
2010. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia! Szuper ötlet, hogy kutyát szeretnél, de nagyon sokat kell vele foglalkoznod (főleg egy Rotival), ahhoz, hogy okos, szófogadó legyen! Nagyon gondold át és csak akkor vállald be, ha elég felelősséget érzel ahhoz, hosszú éveken át gondját viseld. Nem csak az etetés és a játék a fontos, hanem az is, hogy a séták során engedelmeskedjen neked, és ha fiú kutya akkor meg pláne, nehogy összebunyózzon más kutyákkal. Mérlegelni kell, hogy az iskola, különórák és egyéb elfoglaltság mellett tudsz-e napi néhány órát aktívan vele tölteni, kutyasuliba vinni, vagy valamilyen kutyás sportra járni vele, ahol levezetheted az energiáit. Sok boldogságot kívánok hozzá!
2010. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. igen ez egy Roti <333 :/ viszont anyu most meg mondta hogy szerinte nekem ilyen nem való stb...stb.. de tesómmal (24éves) elmentünk megnézni.. kivihettük volna sétálni... de morgott rám :/:/:/:/ Szóval így most nem hoztuk el... de sokat fogok járni és talán megkedvel :)
2010. jún. 24. 10:50
 24/27 anonim ***** válasza:

tetszik a kitartásod :)

nyugi, megszeret majd ... vigyél neki finomfalatokat és hagyd hogy ő közeledjen feléd .. nehéz a bántott kutyákat "kinyitni", de ha sikerül nagyon hálásak tudnak lenni

2010. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
melyik megyéből vagy?
2010. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nálunk minden kutya befogadócsaládoknál van. Csak egy oltás árát kérjük el, vagyis: 3000 Ft-ot, ha még szeretnél adakozni, akkor adsz valamennyit. Azonnal el lehet vinni, de alá kell írni az örökbefogadói papírokat.

Én szoktam a kutyákat engedelmességire tanítani, már amennyihez ki tudok menni stb. így szoktam egy viselkedés tesztet csinálni. eddig egyik sem bukott meg. Kiválló jellemű kutyák, bár van, amelyik félénk kicsit.

Szóval :

[link]

2010. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Most olvastam hogy rotit szeretnél :)

Egyszer a mi menhelyünkön is volt egy, 13 éves soma névre hallgató kan. Nagyon szép volt, egy "kutyaszakértő" 6 évesnek mondta, és Wailer-nek neveztük el. egy nap után jött a kedves gazdi, hogy a kutyus kiszökött, meg nemnagyonlát,13 éves...de hazavitte ^^

A kutyus ment a gazdi hangja után. egész nap kint feküdt a (van bnőméknek egy hátső kertük, tele van iylen disznó "kennelekkel-ólakkal", és ott tartják a kutyusokat) kennelek előtt, és unottan tűrte, mikor mi simogattuk,fésülgettük a bundáját.De mikor meghallotta a gazdi hangját, nem érdekelte semmi, szaladt oda, ahol a hangját hallotta. Csodálatos volt látni....

Azóta utolsó napjait tölti gazdijánál boldogan ^^.

2010. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!