Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le a...

Ifj. Varga János kérdése:

Hogyan szoktathatom le a kiskutyámat a házi kajáról?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kb. 6-7 hetes kiskutyát! Ami persze még gondolom szopott! De a gazdája ma mondta hogy ő csontot meg maradékot adott neki, meg a tesvéreinek! S szerintem emiatt nem eszi a Junior Kutyackaját! Mert nincs ehez szokva! Hogy tudom átszoktatni a kutya kajára?

Van előtte száraz táp; alultasakos; Kefír(..állatorvos javasolta a Tej helyett..); víz...

De eggyik sem kell neki!!!



2018. aug. 25. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es, házi koszt alatt mit értesz?
2018. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Ennek az oldalnak a legnagyobb veszélye a a sok már kórosan háborodott állat fanatikus.Ez a bárki kérdez valamit az rá a válasz vidd állatorvoshoz!? Meg ez a klór elpárolgása ez mindent vitt.Nem tudom milyen életvitelt folytathatnak de az a napi háromszori etetés azt mondjuk munka mellett hogy valósítanák meg .Úgy mint az egyik agyhalott fanatikus társuk aki felmondott a munkahelyén mert beteg a kutya .
2018. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mivel eteted? Milyen márka táp? Miért adsz alutasakosat? Az csak víz és ízfokozó! Miért hagyod előtte? Miért ilyen helyről hoztál kutyát? Miért támogatod az ilyen mocskos szaporítókat? Miattad és a hozzád hasonlók miatt szenved rengeteg kölyök!
2018. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

-A házi kosztnál mérgezőbb nincs. Azzal nyírná ki.

-Igen, természetesen ha beteg a kutya, és a halála szélén van, akkor rohanunk vele az orvoshoz.

-Egy kölyöknek ALAP a napi háromszori etetés, különben alultáplált lesz.

-Ha pedig súlyos beteg a kutya, akkor ALAP, hogy otthon kell lenni vele, és ezt hogyan lehet megvalósítani? Igen, ha felmondasz, ez van.


Aki nem hajlandó normális, minőségi száraztáppal etetni, annak ne legyen kutyája. Aki nem hajlandó orvoshoz vinni, annak ne legyen kutyája. A gyerekedet se vinnéd, ha nem enne napok óta? Akinek nincs ideje a napi háromszori etetésre, az vegyen fél éves feletti kutyát, aki pedig semmilyen jellegű áldozatot nem tud hozni a társáért, annak ne legyen kutyája!!

2018. aug. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Házi koszt alatt értsd: maradék, jó fűszeres, szíros, agyonsózott marhapörkölt és társai.
2018. aug. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!