Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutyáknak fűthető...

Létezik kutyáknak fűthető pléd vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Itt nálunk szerencsére nincs rá szükség. De amikor haza utazunk, otthon csak az előszobában lehet a kutyám, beljebb nem engedik. Itt viszont elég hűvös van. Nyáron ez nem volt probléma, de karácsonykor ha megyünk, akkor már az lesz. Nem akarom hogy megfázzon. Az előszoba nem fűthető és a szüleim meg amúgy sem szoktak fűteni a többi szobában sem, mert spórolnak. Tudtok valami megoldást? Én valami spéci takaróra gondoltam, ha létezik ilyen. Bár igazából semmilyen takarót nem tűr meg magán, kibújik alóla..
2018. okt. 3. 02:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Matracon fekszik, ami kb. 7cm vastag. Szóval felülről fázna. Meg oldalról, a fal ugyanis még nyáron is jéghideg az előszobában.

20 kilós szóval nem kicsi. És rövidszőrű. Nem csempészhetem beljebb mert többet be sem engednének a lakásba miatta. Olyan nagy box nincs amiben kényelmesen elférne.

A takarókat igaz nem szereti, de szerintem csak eltűrné ha rájönne hogy meleg, nem? Mert nagyon fázós. A kis helyiségben meg mozogni sem tud igazán, emiatt főleg. Itthon is már összegömbölyödik sokszor, pedig még nincs is tél.

Semmit nem rongál meg, úgyhogy nem félnék egy ilyen takarót tenni neki.

2018. okt. 3. 10:23
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Léteznek egészen nagy méretig ilyen célra "összecsukható" szoba kennelek (vagy szobabox néhány helyen így hívják). Praktikus, mert laposra össze tudod csukni, és így könnyen szállítható. Ha jó előre megveszed bele tudod szoktatni, ha meg ott vagytok ezt kivülről már pokrócca vagy bármivel tudod "hőszigetelni" akár alulról is (pl. egy tábla hungarocellel), és meg van oldva. Mi is így oldottuk meg amikor mentünk vidékre szülőkhöz.
2018. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Adj rá pulcsit. Hidd el, nem marad meg rajta a pokróc.
2018. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!