Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél szobás lakásba egyedülá...

Másfél szobás lakásba egyedülállóként milyen kutyát vegyek? Közepes, vagy nagy, rövidszőrű kutyuli kellene? Napi séta, suli.

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: fontos az is hogy kezdő vagy e? A legtöbb (vagyis amiket én ismerek) nagytestű kutya nem ajánlott kezdőknek. De egyébként is, szerintem egy olyan kis lakásba bőven elég a közepes. Vagy csak faszméregetésre kell a kutya? Mert akkor rakj be egy cane corsot, biztos jo lesz a lakásba. Útba is lesz, feléri a dolgokat, leránthat akármit és még sorolhatnám. A nagy kutyák őrző-védő feladatokra vannak kitalálva vagymunka kutyának. Kérdem én, minek az a lakásba?

A rövid szőr miatt okoskodónak: ha értenél a kutyákhoz egy kicsit is, tudnád hogy van alsó meg felső szőrzete, a rövidszőrűnek is. A külsőt ugye nyáron levedli, az alsó az állandó. Ha tájékozódnál a világban, rájönnél hogy a legtöbb pitbull/amstaff kinti tartásba van. Tudod, van olyan hogy kutyaház, meg rossz ruhák vagy kutya takaró amivel ki lehet neki bélelni. Okostojás....

2018. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zebulon66 ***** válasza:

Hali

Ha nem volt még kutyád gondold át egy nagytestű dominansabb ebet tudsz majd kordában tartani?

Belga juhászkutya volt még udvarban is mindenhol szőr volt rendszeresen atkefelve is.

2018. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!