Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ugat a kutyám, akkor a...

Ha ugat a kutyám, akkor a szomszédom mit tud tenni ellenem?

Figyelt kérdés
A szomszédom azt mondta, hogy minden reggel miután elmegyek dolgozni, arra ébred, hogy ugat a kutyám és szabálysértési eljárást indít ellenem. 1 órát van csak egyedül itthon. De igazából minden miatt belém köt a szomszéd, mindig van valami baja. Emeletes házban lakunk. Mit tud tenni ellenem, illetve én mit tehetek ilyen esetben?
2018. nov. 6. 14:58
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
53%
Ja, a 76%-os írta, tőle kérdezem!!!
2018. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, hallgathatsz az álomvilágban élőkre is, de ha a valóságra vagy kíváncsi, olvasd el még egyszer a válaszaimat. :)
2018. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
51%

#29 Mér csak a te kedvedért nagybetűkkel; DE, MINDENKI JOBBAN JÁR HA BEENGEDI A HATÓSÁGOT!


Szerintem ezt felfogta a kérdező, ide is kellett már pötyögni ugye? Csúnya betegség a grafománia, és milyen unalmas ezt elszenvedni annak aki olvassa.

2018. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

#30-as!

Nincs ellentmondás.

Nem linkelnék semmit. Ha érdekel valami, járj utána.

2018. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

"MINDENKI JOBBAN JÁR HA BEENGEDI A HATÓSÁGOT!"


Ez most egy másik történet? :) Vagy mit fantáziálsz már megint? :)


A kérdező azt szerette volna tudni, hogy ha épp nincs otthon, akkor akár úgy is bemehetnek e a rendőrök.

Tehát nem opció a beengedés, mert nincs otthon.

Érted, máshol van! Éppen nem tud ajtót nyitni, mert a rendőrök jelenlétéről sem tud.

Érted, elment otthonról!

XD

2018. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
30%

Nem linkel :DDD


Biztos bevette a nyugibogyót - helyes (!) - vagy csak rájött, hogy firkál alap nélkül a világba. Pffffffff........ Ennyit erről!

2018. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
30%
# 35 Nem vagy te egy kicsit ideges?! DDDD
2018. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
30%

Erről írtam amúgy nem tudod értelmezni a leírtakat, mint ahogy a funkcionális analfabéták általában.


Figyelj, ha valamit nem értesz mondat formájában, nézz utána a szavak jelentésének, és olvasd el az előző kommenteket. Bár nálad nem áll össze a kép, nem érted miről is van szó. Szomorú!

2018. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
31%
# 34/38 Miért nem linkelsz, talán nem találod a jogszabályt? Mi az ok? Ha én valamit állítok azt bizonyítom, különben nem jár a szám/vagy az ujjam!
2018. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
57%

Mert nem a kutyád vagyok, hogy minden mondatomat wikipédiával támasszam alá, mert te úgy kívánod.

Egy senki vagy ehhez, ha érdekel valami járj utána. Én az igazat írtam, vastag sugárban szarom telibe, hogy ki hiszi el, vagy ki nem. Nem érdekem, hogy bárki higgyen nekem, csak leírom a valóságot.

Ez egy segítség nyújtó oldal. Nem vizsgáztató oldal.

Leírtam, mire számíthat a kérdező. Kinek képzeled te magad, hogy neked bárki bármit linkelgetni fog?

Nem nem találom a jogszabály, hanem eszem ágáéban sincs keresgélni. Nem áll érdekemben. Akinek érdekében áll, az foglalkozzon vele.

2018. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!