Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ugat a kutyám, akkor a...

Ha ugat a kutyám, akkor a szomszédom mit tud tenni ellenem?

Figyelt kérdés
A szomszédom azt mondta, hogy minden reggel miután elmegyek dolgozni, arra ébred, hogy ugat a kutyám és szabálysértési eljárást indít ellenem. 1 órát van csak egyedül itthon. De igazából minden miatt belém köt a szomszéd, mindig van valami baja. Emeletes házban lakunk. Mit tud tenni ellenem, illetve én mit tehetek ilyen esetben?
2018. nov. 6. 14:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
37%

81-es, komolyan nem veszed észre magad, mennyire égő amit csinálsz?

Hogy pont neked kell egy egyszerű élethelyzetet szájbarágósan elmagyarázni, mert nem bírod felfogni?

Hogy pont te nem állsz le a hülyeségeiddel , és csak fosod a szót?

Hogy az összes szánalmas gyengeségedet a környezetedre akarod vetíteni?

Hogy pont neked kéne végigolvasni a kommenteket -vagy már meg is tetted, és érzed, hogy jobb lett volna csendben maradni?


Semmi hasznosat nem bírtál eddig mondani, még csak észérveket se tudsz mondani, csak üres sértegetéseket, meg röhejes közhelyeket!

...és egy ilyen nulla szólít meg engem! Áh...

2018. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
51%

Egy primitív buta senki vagy angyalom. Ez van! Én is tudok a te szinteden írni, te szófosó, semmitmondó, hülyeségeket fosó proli.


Szép estét te gyökér! :)

2018. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
79%

#41 Itt ha valaki komolytalan válaszokat ad, az te vagy!

Vagy támaszd alá jogszabállyal - mióta kellene nekem elhinnem amit te csak úgy leírsz - vagy vegyél vissza az arcodból, a stílusodból, és főleg ne hányj ide hamis jogi információt! Ne vezess félre másokat a butaságoddal!

2018. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
53%

"Mert nem a kutyád vagyok, hogy minden mondatomat wikipédiával támasszam alá, mert te úgy kívánod."


Wikipédia??????? Te komolyan itt tartasz? Ez neked a non plus ultra? Szerencsétlen... :(

2018. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
38%
Végig olvastam, a 76%-os tipikus kutyagyűlölő, feljelentő típus akár a szomszéd. Le se sz@arnám amiket ide írt. Beteg elme.......
2018. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Lehet vele nem egyet érteni, de semmi kutya gyűlölet nem volt a 76 százalékos válaszaiban, jézusom...
2018. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!