Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyával együtt...

Egézséges a kutyával együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyban.
2010. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Féregtelenitett,oltott tisztán tartott kutyától semmi bajod nem lesz.Ettől függetlenül,én nem engedem fel az ágyamra kicsi korától kezdve,mert egy állat és van saját fekhelye,én sem fekszek be az övére.
2010. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ja, nem alszom a kutyámmal egy ágyban. Inkább olyan embereket kérdezek, akik így tesznek, hogy van-e valami bajuk azóta!
2010. jún. 27. 12:15
 3/54 anonim ***** válasza:
48%
Egészséges egy kukában/mocsárban/nyilvános WC-ben stb aludni? Nyilván nem. Lehet gond nélkül csinálni? Nyilván lehet. Ha az immunrednszered nem gyengélkedik, akkor nem lesz bajod, hameg gyenge, úgyis csak idő kérdése, hogy megbetegedj.
2010. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
3%
:::::))))))))))))))))))
2010. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
Hat.. szerintem nem egeszseges. oke h feregtelenitve van, de akkor is ott a szore, ami hullik tele lehet tole az agyad... ott a kis segge, amit mas kutya megnyal, azt odadorgolheti hozzad veletlenul mikor alszol, vagy mert szeret, szeretetbol belenyal a szadba a nyelvevel, amivel ki tudja hol jart elotte... szoval en imadom a kutyam, egeszseges es mindig furdetem is, de aludjon csak ak is agyaban, meg en is az enyemben.
2010. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
45%
Anyukám egy ágyban alszik a kutyával. Már három éve. Illetve két éve még én is ott laktam, akkor hol velem aludt, hol anyukámmal. Soha senkinek nem lett tőle baja.
2010. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
65%
Nem.azon kívül, hogy a falkasorrendnek sem tesz jót, az a kutya napi 4 órában más kutyák fenekében turkál az orrával, és a saját nemi szervét nyalogatja.Eszede se jusson.
2010. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
34%

persze h az.

aki ápolja a kutyáját, mint pl. én.. az semmit nem kap el tőle.

bár én csak reggelente szoktam felvenni magam mellé, bebújunk a paplan alá, megölel, én őt átkarolom, hozzám bújik és csucsu.

persze ha beteg egész éjjel ott aludhat az ágyamon:)

2010. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
42%

utolsó vagyok.

séta után közvetlenül nem, de utána bármikor megnyalhat a kutyusom..a nyelvével halálra szokott nyalni, mégsem volt még semmi bajom tőle. sokkal tisztább az ő nyelve az emberétől.

de ez a kérdés már sokszor felvetődött.

mindenki döntse el neki mi a normál.

nekem tök sima ügy h "smaccantok" a kiskutyámmal:D :))

2010. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
63%

egy kutya nem gyerek, és nem játék.Saját helye van, és tabuk amit sosem szabad áthágnija.

Ilyen az ágyban alvás.

Persze meg lehet engedni neki, meg azt is hogy az asztalról egyen, de nincs értelme.csak egy neveletlen elkényesztetet kutya lesz a végeredmény.

2010. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!