Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyával együtt...

Egézséges a kutyával együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyban.
2010. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Nagyon szőrmentén olvastam bele a válaszokba és jókat derültem rajtuk.


Mi két spániellel élünk egy falkában és semmiféle hátrányát nem érezzük annak, hogy egy ágyban alszunk velük. Nekünk ezzel együtt nagyon jól neveltek a kutyáink és nem azon múlik, hogy mennyire fogad el falkavezérnek, hogy velünk alszik vagy sem. Nekünk így jó.

Ami a kutya megpuszilását illeti. Hát én inkább puszilom meg a kutyáinkat, mint hogy sok emberrel akár csak kezet fogjak. Amúgy sem tudnám megállni, annyira bájos pofájuk van. És erre is azt mondom: mert nekünk így jó.

2011. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

19:32 - azt írod, nem egészséges.

Konkrétan, miben egészségtelen?

2011. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Ha nincs otthon a párom, velem alszik a stafim, ha otthon van, akkor is fenn lehet az ágyban, HA MI HÍVJUK FEL. Ha nem hívja senki, nem jöhet fel, és ha nem kívánatos már ott, akkor "Le!" és már ballag is.

Emellett rendszeresen ápoljuk a szőrét, féregtelenítés, stb. Nem büdös, és lábmosás van minden séta után.

2011. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
én november óta,mióta a spániel meg van,vele alszok,ő az ágy végébe.semmi bajom töle
2011. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
az én kutyáim is feljönnek az ágyba, ha akarnak, és nekem sincs semmi bajom tőle. miért is lenne? szerintem a busz vagy villamos kapaszkodóján több a baci, mint a kutyán. Vagy a saját cipőd talpán, vagy a nadrágodon, amiben leülsz egy nyilvános székre, padra.
2011. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a választ arra, hogy konkrétan miben egészségtelen egy egyébként egészséges (féregtelenített, parazitátlanított) kutyát az ágyra felengedni.
2011. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mennyivel egészségesebb egy hájas, fingos, büdös lábú, büdös szájú férfival egy ágyban feküdni. ( csak úgy általánosságban.)
2011. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 zsuzsabazsa ***** válasza:
A fentebb kérdés volt.
2011. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

nekem a tacskóm velünk alszik, semmi bajom. falun nőttem fel ahol volt midneféle állatunk és nem rohangáltam 4 évesen állandóan kezet mosni,se a kecske, se a kutya után.ez nem igénytelenség, csak régebben azért nem volt ez ekkora para.persze azt sem lehet kizárni, hogy 100°ig h soha de soha nem fogok elkapni semmit. még nem történt meg velem, sem ismerőssel.de kutyaápolással, takarítással azért minimálisra lehet redukálni a kockázatot.


Falkavezérség téma. Ceaser szerint azért nem gáz ha veled alszik a kutya, mert a falkatagok is együtt alszanak, és ettől függetlenül is metartható a pozició.persze legyen helye, lábnál, v ahol tetszik és nem moroghat ha véletlenül meglököd v inkább letessékelnéd. ha ezt megteszi akkor ott bizony több ponton sérült falkavezéri gondok vannak, amik nem az ágybanalvással kezdődhettek.

2011. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 panettone ***** válasza:
100%

Egészséges a napot egy cigivel és egy kávéval kezdeni?

Egészséges állandóan kezet mosni és a baciktól rettegni?

Egészséges a napi ajánlott kalória mennyiség másfélszeresét enni és mindenhova kocsival menni?

Kb ennyire egészségtelen a kutyáddal aludni, utca, por, emberek pisilnek, hánynak a kocsma elé. Madarak, macskák szarják tele a parkokat. A kocsik kipufogógáza a levegő pollenje megtelepszik a bundájukon...stb...stb...stb

De hogy őszinte legyek ezek engem nem érdekelnek, képtelenség állandóan aggódni, amit lehet meg kell tenni a megfelelő higiénia fenntartásán és nyugodtan aludhat bárki a kutyájával ...is.

Nekem spánieljeim vannak és mindenki ott alszik ahol akar, sajnos egy ágynemű nálam nem szolgál tovább két napnál így állandóan megy a mosógép és mindig szárad egy adag de megéri. A terasz a lakás kap annyi hypot hogy a séta utáni mancs törlés elegendő, fésülgetni meg úgyis imádom őket így többnyire nem koszosak, nem porosak a védőoltások féreghajtás spot-on pedig alapból jár nekik.

Nem iszom, nem dohányzom elmúltam 18 és nem tudok nyugodtan aludni kutya nélkül, de a család többi tagja normális viszont szerencsémre elfogadnak ilyennek.

2011. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!