Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyával együtt...

Egézséges a kutyával együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyban.
2010. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
18%

Én nem azt mondtam,hogy ezt kell mindenkinek csinálnia és csak az én módszerem lehet a helyes.Csak azt,hogy nekem igy is jó a kapcsolatom a kutyáimmal.Pedig állitolag nagyon nehezen kezelhető és temperementumos fajtájúak.


Én is elolvastam szinte minden ilyen könyvet és megnéztem a müsorokat tudom jól ,hogy mit irnak benne,de abban sem minden szentirás.Nem kell mindenkinek ezt követnie.Különbözöek vagyunk és különbözöek a kutyáink is kinek melyik módszer válik be.

2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
54%
Én azok véleményét osztom akik szerint nem helyes.Én imádom a kutyámat,rendesen gondozom,tisztítom,állatorvos is rendszeres,minden oltás...De azért mégis csak állat,nálunk az állatnak kint van a helye,jó persze azért is mert 34 kg,de ha 10 kg lenne akkor is kint lehetne csak.És én azt se támogatom,ha valaki csókolgatja a kutyáját...ki tudja mit csinált elötte.És elég tévhit,hogy a kutya szájába kevesebb a baktérium. Kérdezettek már meg egy állatorvost légyszives! Ezek higiéniai dolgok,a kutya az kutya,ja és a macskát se csókolgatom,hiába imádom őket,mert fúj,dehogy is. Egy ágyban aludni is az szerintem,a kutya aludjon a saját helyén,nem kell mindent megengedni neki,persze hogy jobban szeret ágyban aludni,hisz nem hülye egyik kutya sem. Persze mindenki úgy neveli a kutyáját ahogy jól esik neki,de szerintem rohadtul nem helyes,semilyen szempontból. Lehet imádni a kutyát másképp is...
2010. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
31%

14:34 -es

Nagyon kedves vagy,hogy ennyire fiatalnak nézel,de jóval tul vagyok már a dupláján is és nem most kezdtem el a kutyázást.Ráadásul nem kistermetű kutyáim vannak.

2010. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
48%
Egészségesnek egészséges, semmi baja nem lesz tüle egyik félnek sem. Viszont NEVELÉS szempontjából egyáltalán NEM egészséges! A kutyának nem a főnök mellett a helye... Főleg ha a főnöknek párja is van.
2010. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
61%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:49

gratulálok hozzá, hogy 30 évesen ilyen tapasztalt kutyás vagy.És ahhoz is, hogy az eredményeidet megvizsgálva méltán vagy büszke a nevelési elveidre.

2010. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
19%

én is elmúltam már 14, de a te szellemi szinted úgy fest egy 10 éves gyerekével sem ér fel..

és persze rögtön "kislány"..

add meg a tiszteletet a másiknak és ne légy ilyen büdös paraszt te idióta!!!

2010. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
38%

ja még vmi..úgy fest bajod van a nőkkel, h rögtön a "kislány" szót használtad.

valószínűleg faképnél hagytak,megcsaltak átvertek vagy csak szimplán nem kellesz a női nemnek(amit nem csodálok) és így éled ki.

szerintem járj el pszichológushoz, mert ha egy kutyás kérdéshez már ilyen mondatot használsz, a hiba a te készülékedben van.

te nőgyűlölő senkiházi..tipikus az a fajta aki úgy gondolja a nők nem csinálhatnak jól semmit, csak a férfiak.

csak h tudd..egy igazi férfi ott kezdődik h alapból tiszteli magát a NŐT. mert nélkülünk nem lennétek sehol.

menj inkább vadászni,meg gyűjtögetni bunkókám.

:)

2010. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
20%

Ugy látom a matematika jobban megy mint a kutyázás,akkor nem okoz problémát hozzá adnod még egy párat.

Szerencsére nem mindenki igy gondolkozik mint te,hál istenek a párom sem.

Igen én méltán vagyok büszke az eredményeimre.Mondjuk megnézném a te jól nevelt kutyáidat.Vagy talán nincs is? Ha van akkor szivből sajnálom őket,sokkal jobb gazdát érdemelnének.

2010. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
21%

Látom mindenki a szivére vette:))

Szórakoztatóak vagytok ahogy önigazolást kerestek a komplett nevelési hibasorozatra:)

Akarok még még még:) öntéstek ki a sziveteket,és meséljetek vidám történeteket az ágyba bevitt kutyákról:)A tényekkel,a szabályokkal, szakértőkkel,szaktekintélyekkel se törődjetek, csak agresszivan bizonygassátok az igazatokat:)Muhaha:)

2010. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
32%

Huuuuuu lehet,hogy velem van a gond...........de én ugy látom senki nem irt semmilyen történetet és senki nem akar neked bebizonyitani semmit.Egy ilyen embernek nem is lehet

Nagyon okosnak képzeled magad mert elolvastál egy-két könyvet.Mondjuk elővehetnél más könyveket is nem csak a kutyával kapcsolatosat

2010. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!