Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyával együtt...

Egézséges a kutyával együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyban.
2010. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
35%

Hát igen, egy helyesírási szótár rajtad is segíthetne:)


Na, további jó köpködést, szép napot:)Az együttalvóknak is:)

2010. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
31%
79%-os nevetséges ahogy véded az igazad. A szex hogy megy nálatok? Drágám küld le a kutyákat, megkívántalak? Nagyon intim és romantikus lehet. :)A te kutyád csodakutya, nem hullik pl a szőre? Cuki lehet a napi programod ahogy kutyaszőrt találsz a bugyidban és azon gondolkozol a busié, vagy a kormié... -.-" A kutyád nem hal bele ha nem rajtad alszik hanem a saját ágyában, fél méterre tőled! Vagy csak én vagyok ilyen szőrősszívű?
2010. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy te is véded a sajátodat.De már irtam,hogy azért mert én máshogy gondolkozok nem biztos,hogy az rosszabb.Én nem akarlak rávenni,hogy aludj a kutyáddal,mert az mennyire jó, akkor te se akarj lebeszélni róla.Ez az én véleményem az meg a tied.

Megnyugtatlak semmi gond nincs a szexuális életemmel,sőt a bugyimban sem találtam még soha kutyaszőrt.

2010. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
66%

Nekem yorkim van (nagyobb méretű), aki 3 éve alszik az ágyamon, mellettem.

Amikor megkaptam, azt mondtam, hogy tuti, hogy soha nem jöhet az ágyam közelébe, kapott is saját fekhelyet.

Kb. a második napon rájött, hogy fel tud jönni az ágyamra...ne tudjátok meg, egy hétig küzdöttem vele, 10 percenként fölkeltem, és visszaraktam a helyére, ő meg mindig visszajött. Egy hét után annyira fáradt voltam, hogy azt mondtam, akkor maradjon a bitang állatja:D

Soha semmi bajom nem volt még tőle, tisztán van tartva.

A falkasorrenddel semmi gondunk nincs, hihetetlenül szófogadó a kutyám. Persze, vannak nálunk is szabályok, pl. kajához nem nyúlhat az engedélyem nélkül. Egyszer feltette a lábát az étkezőasztalra, kapott is egy kiskutyasallert:)

De mivel iszonyatosan ragaszkodik hozzám, így nem bánom, hogy ott alszik, aranyos amikor a lábfejemre teszi a buksiját:)

2010. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%
És szexelni is úgy szoktál utolsó hogy ott a kutya? Érdekes lehet...
2010. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

én sose veszem fel az ágyra, de ha úgy tartja kedve (és mivel nagyon szeretjük egymást, úgy tartja kedve), az ágyam MELLÉ lefekhet. Attól még megsimogathatom.

Szerintem ugyan nem egészségtelen, és nem is annyira rossz nevelés szempontjából (apám kutyája folyton felmászott az ágyunkra, nem volt belőle gáz, csak nem szeretem amikor mindenem kutyaszőrös, meg a lepedő kutyalábmintás... meg azért tudja hogy hol a határ...na :)

2010. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Ninna ♥ ***** válasza:
100%

Nálunk otthon rendben van a rangsor, mégis sokszor felengedem a kutyát az ágyra, amikor egyedül vagyok, akkor viszont mindig vele alszok. A barátom mostanában éjszakás, mert bevállalta a haverjától az éjszakai műszakot, hogy többet lehessünk együtt a kutyusokkal (kirándulások, stb) és így egyedül alszom a nagy franciaágyban. Ilyenkor felengedem a kutyusaim (két border collie, az egyik még kölyök) és velem alszanak. A kicsi végigalussza az éjszakát, a nagyobb többször lemegy és iszik, meg ilyenek, aztán visszajön.


A kutyáim rendesen oltottak, féregtelenítették, élősködők ellen védekezek, és tudják, hogy csak akkor szabad az ágyba feljönni, amikor én megengedem nekik, és az akkor van, amikor én akarom. Soha nem szokott ott fetrengeni, azt látnám. Tudják mind a ketten mi a rend, csak akkor jönnek fel amikor én is. A kutyáim egyáltalán nem büdösek, nincs szájszaguk, én úgy gondolom, egy egészséges kutyának nincs egyik sem, normális, illatos a szőre, nem zsíros, korpás stb.


Persze, mindenki magára válogatja, mások vagyunk. Nem kötelező a kutyát beengedni az ágyunkba, anélkül is jó, engedelmes, tisztelettudó kutyát tudunk belőle nevelni, sőt azzal még könnyebb is. De ha rendben van a rangsor, és a gazdi is szereti a kutyáját (természetes :-) ) akkor miért ne aludhatna vele? Ez mindenkinek a privát, magán dolga, ez csak magára, illetve arra tartozik, akivel megosztja. (Én pl. itt most megosztottam) Ezért senkit sem leszidni, megbántani, felülbírálni NEM lehet.


A kérdésre válaszolva pedig az, hogy egészséges-e.. nem, nem egészséges, normális keretek között nem. Mert a kutya koszban lépked, nyalogatja a nemi szervét, és utána téged. De kutyákat tartunk, és így szeretjük őket. Nem lesz semmi bajod a kutyádtól, ha normálisan ápolva van.

2011. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Most itt hiába vitatkoztok,ígyis-úgyis két tábor van!Az egyik az együttalvós,a másik a nem együttalvós!Úgysem tudjátok semmilyen érvel meggyőzni egymást!Kár EZEN VITATKOZNI
2011. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább kutyával, mint egy részeg disznóval.
2011. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Igaz kevesen vagyunk, de ellenzem a felvevést az ágyba, téleg van saját fekhelye, kis zuga, én tiszteletbe tartom, nem foglalom el, akkor ő se jöjjön fel az ágyamba. Nekem is szobába van a kutya, de az ágyra tabu feljönnie. Az ágyam mellett szokott nyáron feküdni, télen a vackában. Maximum felkönyököl reggelente. De nem egészséges.


És Dantes-nek igaza van.

2011. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!