Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egézséges a kutyával együtt...

Egézséges a kutyával együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyban.
2010. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Nálunk is feljöhet a kutya az ágyra.

De elfogadom azt a véleményt is, aki nem szereti az ilyesmit.

Csak azt nem fogadom el, hogy egészségtelen lenne.

Aki nem engedi fel, ne tegye, de ne hivatkozzon másra, mint arra, hogy számára nem megengedhető.

2011. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
75%

Az én kutyáim is velem alszanak.Van saját helyük is,de ott csak napközben heverésznek.Én egyedül élek,és biztonságot ad az,hogy ott vannak mellettem éjszaka.Ha rosszat álmodom(mivel nincs kihez bújnom),hozzájuk bújok!Mióta ők megvannak nekem 4 éve,még náthás sem voltam,sőt semmilyen bacit nem kaptam el.Valahogy megerősödött a lelkem és az immunrendszerem mellettük!ˇ

"nincs a világon jobb lélekgyógyász

az arcunkat nyalogató kölyökkutyánál"

És ha az embernek a lelke rendben...az egészsége is!

Úgyhogy erről ennyit


2

2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Imádom esste megölelgetni a kutyámat!!!És leszarom h egészséges-e XD ""."" Kérdem én??? Egészséges leülni a buszon? Vagy Megfogni a kilincset? Egészséges pénzt venni a kezedbe? egészséges a chipsz a kóla vagy a csoki? AKKOR MIRŐL BESZÉLGETÜNK EMBEREK???
2012. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

egészséges? talán nem

érdekel? egyáltalán nem :D ennyi a véleményem

kutyát és ágyneműt is lehet mosni, aki ennyire undorodik a kutyáktól hogy meg se ölelgeti, nem bújik hozzá, ne tartson (NEM AZT MONDOM HOGY KÖTELEZŐ VELE ALUDNI)

itt a vége fuss el véle

2016. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!