Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kóbor kutya a teraszun...

Van egy kóbor kutya a teraszunkon, mit tegyek? Már van kutyám

Figyelt kérdés
Van egy tacskóm aki lakásban él de ide tévedt egy fekete labrador úgy 7 8 hónapos lehet. Nagyon aranyos de a mi kapunk nem épp zárt kapu,jön megy rajta. A nagykapu mindig nyitva. Igazából nem akarunk új kutyát,főleg az oltásokra nincs most rávaló és féltem is a tacskóm, hogy bántaná, de sajnálom szegényt.

2018. dec. 28. 10:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

Jó ég, már megbántam, hogy válaszoltam. Na figyeljetek, kedves empátiából elmaradt bottal kergetők.

Ha van mód, kutyának, embernek, vízipóknak, űrlénynek, mindennek segítünk. Miért zárja ki a hajléktalanokon való segítést, ha egy kutyának segít?

Megosztja a képet fb-n, tesz egy sétát, meg telefonál egyet az állatorvosnak. Ez azért nem akkora anyagi kár és még segít is.

Mi van a világgal? Remélem sosem szorulok majd emberek segítségére, felek olyanokba botlanék, mint ti.

#1 voltam.

2018. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%

2-es vagyok.


Egyáltalán NEM az ő kötelessége megkeresni a gazdáját. És még mindenki itt mondja hogy vigye el leolvasni a nyomkövetőjét, befogadóképessége stb.


De bezzeg ha hajléktalan lenne akkor mindenki azt mondaná hogy keresse el. Lassan a kutyának több joga lesz mint nekünk.


Kérdező!

Nyugodtan fogj egy botot meg valami dudád, riasztó, nem tudom mit és egyszerűen kergesd ell vagy hívjad a sintér! Ha pedig van nyakörvet, póráza akkor fényképezés le és oszd meg. De ha nincs keresd el!!!

2018. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ha egy ember bekopogna, hogy segítsek neki, én a lehetőségeim mértékében segítenék, ertesíteném az ezzel foglalkozó szociális szervezetet, stb. És remélem nem vagyok ezzel egyedül. Ugyanígy ha kutyát találnék, nem bottal üldözném, hanem keresnék egy menhelyet a közelben.
2018. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%
na persze. sok képmutató
2018. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a 14-es válaszban nem 1, hanem 3 voltam, csak elírtam.
2018. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

2-es, ha ennyire irritál az, hogy valakiben van valami jóérzés egy állat iránt, akkor miért látogatod egyáltalán ezt a topicot???

Mit hergeled az állatok iránt némi felelősséget érző embereket?


Igen, azt javasolni, hogy nézze meg, van-e biléta rajta vagy szóljon állatorvosnak / állatvédőnek (akiknek hivatásukból fakadó vagy önként vállalt feladata az ilyen problémák megoldása), az a normális válasz!

Igen, ez némi időbe telik, de nem okoz anyagi kárt!

(A mi kutyánk is elszökött egyszer (13 év alatt), és igen, valaki szólt a helyi menhelynek, nekünk is az első dolgunk volt, hogy érdeklődtünk a helyi menhelynél, volt-e ilyen bejelentés, és így 2 napon belül meglett. NAGYON HÁLÁSAK voltunk annak, aki SEGÍTETT!)


A hajléktalanoknak ehhez semmi köze!

2018. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%

"sok képmutató"


Akit "bottal neveltek", mindenkit hazugnak fog gondolni, aki azt állítja, hogy őt nem "bottal nevelték".

2018. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
20%

én nem írtam a bottal kergetést. nem kell feltétlenül , de befogadni sem kell, főleg ha már van

Lehet itt mindenki jól keres de másnak a megélhetésre alig van

2018. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, hogy személyes tárgyak elvesztésénél mennyivel segítőkészebbek az emberek. A kutya is lehet valaki tulajdona, és lehet keresi valaki. Jót tenni nem kerül semmibe.
2018. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
*fogadja be, kergesse el
2018. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!