Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom "fékezni" a kutyám...

Nem tudom "fékezni" a kutyám (tűzijáték)?

Figyelt kérdés
Ellentétben a legtöbb kutyával, nem fél az enyém. Nem tudom benntartani, rögtön megy ki ugatva ahogy meghallja. Annyira hidegen hagyja, hogy az előbb labdáztam is vele, meg evett is. Szerencsés vagyok tudom, de el fog valamikor fáradni, vagy egész este ugatni fogja? Közben rohangál az udvaron.
2018. dec. 31. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Netán nem engednéd ki, hogy ugasson? Csak tudod korlátozni és az lesz, amit te akarsz?
2018. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok mást írni, minthogy igazad van. :) Ez eszembe sem jutott. Viszont attól tartok, akkor idebenn nem tudom lecsendesíteni.
2018. dec. 31. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos ám, hogy hidegen hagyja. Sőt. Az, hogy megy ki ugatni és pörög, az is egy reakció, amit a petárda vált ki belőle, csak nem ez a gyakori. Valószínű, őt olyan szinten hozza izgalomba ez, hogy neki akar menni, harcolni akar ellene. Szerintem tartsd bent. A pozitív stressz is stressz.
2018. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Állj a sarkadra és küldd a helyére. Ha nem viselkedsz falkavezérként, akkor persze, hogy nem hallgat rád.
2018. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Èn is most vittem ki a kutyámat hogy elvègezze a dolgát. Ő is ugatja a tűzijátèkot. 5 perc múlva behívtam ès a helyère küldtem. Bent is ugatott egy párat de ezt gyorsan rendeztük.
2018. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
A miénket tenyleg hidegen hagyja, bekajált és lefeküdt aludni 😆
2018. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém is megpróbálta ugatni. Rászóltam, hogy felejtse el, azóta a helyén kuporog és letojja a bulit.

Használd ki, hogy nem retteg és kicsit próbáld meg fegyelmezni.

2018. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Az enyém még nem tért magához a sokkból, miután közvetlen mellénk odadobtak egy petárdát azt ordítva, hogy búék..
2018. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
füldugót próbált már valaki? kutyának valóra gondolok
2018. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Az enyémet egyáltalán nem érdekli. Gyakran megyünk a mezőre, durrantunk jó néhány petárdát, az őrző védő edzések is vaktöltényes lövésekkel mennek.


Alszik.

2019. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!