Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom "fékezni" a kutyám...

Nem tudom "fékezni" a kutyám (tűzijáték)?

Figyelt kérdés
Ellentétben a legtöbb kutyával, nem fél az enyém. Nem tudom benntartani, rögtön megy ki ugatva ahogy meghallja. Annyira hidegen hagyja, hogy az előbb labdáztam is vele, meg evett is. Szerencsés vagyok tudom, de el fog valamikor fáradni, vagy egész este ugatni fogja? Közben rohangál az udvaron.
2018. dec. 31. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Ki az aki minden hozzászólást lepontoz??? 😡
2019. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem is törődj vele! Általában olyanok pontoznak(le), akik érdemben semmihez nem tudnak hozzászólni. Ezt a hozzászólást pontozza ha tudja! :)
2019. jan. 1. 17:18
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Á, csak érted, dolgozol azon hogy feljebb menjen a százalékod, erre jön egy ilyen **** és tönkreteszi az egészet, csak azert mert ő úgy gondolja nincs érdemleges válasz, amikor csak beszélgetünk. Azert ez nagyon nagy egora vall (és mostmár az sem érdekel ha a kolléga lepontoz, ha ez neki jól esik hát legyen)
2019. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Régen még foglalkoztam vele hány százalékon állok és bosszantott ha lepontoztak.

Most már nem törődök vele, semmi haszna az egész pontrendszernek, rengetegszer előfordul hogy valakinek igaza van és hasznos a válasza de a többség lepontozza mert más a véleménye. A százalékok semmit se jelentenek nekem.

2019. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!