Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megfelelő lenne...

Szerintetek megfelelő lenne számomra ez a kutyás tábor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és van egy keverék kutyám (sajnos nem ivartalnitott,de már gyűjtöm a pénzt) és apu ezt a tábort találta nekem:

[link]


Szerintetek ez jó tábor?Esetleg tapasztalat az e féle táborokról?Vagy tudtok ajánlani mást??

Fontos,hogy a korhatár a 14 év körül legyen,mert szerintem ez számit ha már ennyi pénzt rászánok akkor ne 20on évesekkel tölstem el,mert szerintem nem kiváncsiak rám meghát értitek :D

És attól mehetek,hogy nem ivartalanitott??2 éves!Kérdezzetek és válaszolok,ha valami nem tiszta.


2010. jún. 28. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem az a baj, hogy a kutyád nincs ivartalanítva, ettől még nyugodtan viheted a táborba, a szukás gazdiknak kell jobban odafigyelniük. A kérdés inkább az, hogy hogy viseli a többi kutya társaságát? Mert ha kanokkal agresszív, akkor én semmiképpen sem vinném ennyi kutya közé.
2010. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a kanok gazdáknak is ugyanannyira kellfigyelni. Minthogy ha valaki teherbe esik abban is mindkét fél hibás az embereknél is.

Nekem szuka kutyáim vannak és olyan tipusúak akikre állandóan mászik valaki. Egyáltalán nem ciki. Engem csak akkor szokott zavarni ha a kutya már egész nap nem hagyja a kutyámat, összenyálazza, izéli és a gazdáját ez nem érdekli. És te se legyél szívbajos ha egy szuka helyreteszi.

2010. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szereti a kutyákat ettől nem félek :)

Jó,köszönöm szépen!

2010. jún. 29. 11:34
 24/30 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, ez a tábor segít a kutyádat nevelni. Hidd el, nem mindenkinek lesz Tökéletes a kutyája. Biztosan sok új ismerettel fogtok haza jönni.
2010. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Drága kislány, de édes vagy, ahogy aggódsz.

Ha minden kutyával jól kijön, bátran viheted magaddal a táborba, nem lesz semmi baj.

Ha egy tüzelő szukát meghág ott, az ott az adott helyzetben nem a te felelősséged, hanem a szuka kutya gazdié. Tüzelő kutyával nem megyünk táborba, nagy kutyás közösségbe, ezt minden szuka tulajdonosnak illik tudni.

Nem muszáj a tábor előtt ivartalaníttatni, a hormon ürülés úgyis 3 hónap, tehát kell még idő ahhoz, hogy megmutatkozzon a műtét hatása.

Ne félj a tábortól, mert azt a kutya is megérzi, és feszült, zavart lesz a viselkedése.

Nyugodj meg, a táborban lesz szakember. A tábor után, a tanultak elsajátításával sokkal jobbá válhat a kapcsolatod a kutyáddal.

2010. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

hello!

énis akartam tavaly menni egy kutyás táborba csak már augusztusba nem igazán találtam semmi jót.

idén meg már nincs kedvem menni. most 15 éves vagyok.

én tavaly se mentem volna olyan táborba ahol nálam csak fiatalabbak vannak. :) de ez egyéntől függ. nem szükséges a kutyusodat ivartalanítani. ne parázz biztos jó lesz :D

2010. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vinném olyan táborba a kutyámat, ahol boxba van zárva, míg én strandolok. Ha kutyás tábor, akkor mindig legyen melletted, és minden élmény közös legyen. Alvásnál is elzárják? Én azt sem hagynám, mert az én kutyám az ágyamnál alszik...de ez csak az én véleményem


25/L

2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, minden rendbe lesz, ha a kutyád hallgat rád. Jó tábozozást!
2010. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan a kutyával együtt.

Az ilyen kutyás tábor/ kirándulás/ suli/ kiállítás/ verseny alkalmával igazából főleg 1 dologra kell odafigyelni: tűzelő szukával nem illik menni (ill. előzetes egyeztetés), de ez Téged nem érint :D.

Érezzétek jól magatokat.

2010. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Írtam emailt nekik és nem boxban hanem kennelben lesznek-megkérdeztem és sok kutyás program lesz (ez a lényege),de a strandra nem jöhet a kutya.Utolsó nap pedig 1 órás bemutatót tartunk a szülőknek az ott tanultakról,kutyatápot is adnak a kutyának.

Nekem nagyon szimpatikusak voltak,remélem jólesz.

1 hetet fog csúszni de az nekem nem baj.



Ut: énis azt hittem,hogy BOXban aludnak (hisz az van írva) ráis kérdeztem,de KENNELBEN aludnak majd.Azt nem tudom,hogy bent aludhat-e,mert itthon se bent alszik hanem

a HELYÉN!! :)

2010. júl. 1. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!