Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megfelelő lenne...

Szerintetek megfelelő lenne számomra ez a kutyás tábor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és van egy keverék kutyám (sajnos nem ivartalnitott,de már gyűjtöm a pénzt) és apu ezt a tábort találta nekem:

[link]


Szerintetek ez jó tábor?Esetleg tapasztalat az e féle táborokról?Vagy tudtok ajánlani mást??

Fontos,hogy a korhatár a 14 év körül legyen,mert szerintem ez számit ha már ennyi pénzt rászánok akkor ne 20on évesekkel tölstem el,mert szerintem nem kiváncsiak rám meghát értitek :D

És attól mehetek,hogy nem ivartalanitott??2 éves!Kérdezzetek és válaszolok,ha valami nem tiszta.


2010. jún. 28. 22:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

őő hát nem tüzel mivel KAN,ezért is szerintem elég nagy baj lenne,hisz már ivarétt (kb.2 éves)...:/

Ha szuka lenne akkor azért nem aggódnék ennyire ha nem tüzelne,de ő kan.

2010. jún. 28. 23:38
 12/30 anonim ***** válasza:
jah és viheted nyugotan szerintem!:O
2010. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írsz.

Holnap emailben/telefonon megkérdezem meg azt is,hogy a kutyának mit kell vinni meg,hogy a kutya eledelét állják vagy nekem kell vinni (gondolom nekem kell)meg van még pár kérdésem és majd megkérdezem eztis.


NAGYON FÉLEK ETTŐL A TÁBORTÓL.KÉRLEK ÍRJATOK TAPASZTALOKAT IS!

És neked meg tényleg köszi,hogy írsz :)

2010. jún. 28. 23:40
 14/30 anonim ***** válasza:
szivesen és bocsi hogy lánynak mondtam a kutyod:)XDlol hát a kanal elég nehéz akkor dehát végüli ott vagy te is ha kint van és mikor nem vagy ott akkor azt írták hogy külön boxokban lesznek szerintem nem lesz semmi gond
2010. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ja nem semmi,úgyis kislányos viselkedése van :D

Meghát én nem írtam,hogy kan,mikor ez a legfontosabb,de nem ""cink"" mikor megpróbál majd párosodni és kapaszkodni akar a szuka kutyára?Szerintem az olyan kellemetlen,ezért kéne ivartalanitani remélem sikerülni fog,mert ha nem..ígyis annyira félek,nemhogyha még kanosan állitunk oda :D:D

2010. jún. 28. 23:46
 16/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem anyira ciki végüli annyi hogy elnézést kérsz és el viszed meg nem hagyod neki és kész mondjuk ez elég nehéz lesz csak egyre figyelj ha kanos akkor rá támad más kutyákra is(kanokra)szerintem a legjobb ha ivartalanitod neki is meg neked is jobb lesz.am milyen fajta kutyád van?
2010. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"Sziasztok!

14 éves lány vagyok és van egy keverék kutyám"

:):)

Igen az lenne a legjobb..csak ott van az a fránya lenne,de holnap minden kiderül :)

köszi a választ.

2010. jún. 28. 23:52
 18/30 A kérdező kommentje:
egyébként hány éves vagy?? :D
2010. jún. 28. 23:52
 19/30 anonim ***** válasza:
19 vok
2010. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
és nekem is van 2 kutyám 1. doberman. 2. németjuhász keverék menhelyröl mind a kettö kan és ivartalanitot:D
2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!