Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kölyökkutyája van,...

Akinek kölyökkutyája van, hogy van ideje levinni 4x 5x vagy 2 óránként munka mellett?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet így a szobatisztaságot megtanítani, ha 6-8 órát dolgozok? Hamar hazaérek, utazást nem számolok.
2019. jan. 28. 20:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Éjjel is leviszem először , ha szükséges.

Hosszú távra tervezem az itteni lakást és a szomszéd városon kívül nincs is igen máshol munkalehetőség. Ha nem találnék ízt munkát , költöznèk oda , ahol van. Biztos nem utaznék 1 órát munka miatt.

2019. jan. 28. 22:23
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt számoltam , hogy reggel korán leviszem indulás előtt , 6 körül. Aztán fél 3 és fél 4 között , fél 6,fél 8,fél 10-10. A hosszabb sétát nem számoltam , mert akkor pl fél 4től 6-7ig csavargás.
2019. jan. 28. 22:57
 13/17 anonim ***** válasza:

És ha +1 hetet várnál? Amíg elkezdődik a szabadságod?

Én kivettem 2 hét szabit erre az időre. :)

2019. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Várok . Akitől elhozom, az is legyen türelmes.
2019. jan. 29. 06:34
 15/17 anonim ***** válasza:
én 3 hónapos koráig félmunkaidőztem(4óra) 6 hónapos koráig 3/4es munkaidőben voltam(6óra), utána rendes munkaidő(8óra). Előtte egy éven át minimum másfeles d inkább duplaműszakoztam, hogy elég pénzt gyűjtsek előre:D
2019. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor az a legjobb, amire már te is gondoltál, hogy akkor hozod el a kutyát, amikor már szabin leszel. Akár menhelyről, akár rendes, bejegyzett tenyésztőtől , akár ideiglenes befogadótól hozol el/vásárolsz kutyát, mindegyikkel meg lehet beszélni, hogy plusz két hét, mire haza tudod vinni, mindegyikük örülni fog a felelős döntésnek és nem fog azon problémázni, hogy a tervezettnél kicsit később kerül hozzád a kutyus. Egyedül a szaporítók húznák e miatt a szájukat, ők azok, aki nem szeretnek a pénzükre várakozni, legyen az bármilyen sok vagy kevés (mai napig nem értem miért ad ki bárki pénzt fajta jellegű keverékekre evvel is támogatva a kutyák további kizsákmányolását haszonszerzés céljából). Nyilván nem szaporítótól veszel kutyát, így semmi gond nem lesz belőle, ha megbeszéled velük mikor ideális a blöki érkezése.
2019. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Mondta, hogy rendben. Maximum úgy hozom el, hogy amikor már látom, hogy csökken a munka, tudni fogom, hogy nem 8 órát töltök munkával. Pár napot talán túlél, ha 5 órát leszek távol, aztán jön a sok idő együtt.

Kutyasulin is gondolkodtam, mert macskám van, de kutya az más. Nevelni kell.

2019. jan. 30. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!