Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust vegyek?

Milyen kutyust vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 11 éves lány vagyok és jó lenne egy kutya.Mit ajánltok?
2010. júl. 4. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Goldendoodle-t vegyél! A világon nincs ezeknél aranyosabb kutya.


[link]

2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia,


Én speciel unom azokat a kérdéseket, ahol valaki benyögi mennyi idős, semmi info a körülményekről, meg jó lenne egy kutya. Még a választ sem nagyon érdemli meg, szerintem.

Ugyanis erre a kérdésre megindul a fajta barkóba, mindenki mondja a magáét, hogy az xy fajta mennyire aranyos,okos, stb.


De ez koránt sem jelenti, hogy az számodra megfelelő lesz.


Kezdjük ott, hogy neked miért lenne jó egy kutya?

De sokkal pontosabb megfogalmazás nektek miért lenne jó egy kutya? Persze csak akkor, ha többen laktok egy helyen, és nem egyedül élsz.


Amennyiben többen laktok egy helyen ők milyen kutyát látnák szívesen ott, egyáltalán ők hogyan vélekednek erről? Ők is szeretnének egy kutyát?


Nincs olyan, hogy az "én" kutyám. Az csak a "mi" kutyánk, lehet. Egyik Caesar Millan (Csodálatos kutyadoki) epizódban apuka benyögte, hogy az a kutya az a gyereké.

Lendületből visszakérdezett : Akkor ti nem laktok itt?

Persze Angolul. A kutya számára ti vagyok a falka.


Szóval, ha kellő részletességű és alaposságú választ adsz, utána lehet érdemben tanácsot (ajánlatot) adni.

Addig mindenki azt nyög be, amit akar.

2010. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!