Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyen az angol cocker spániel...

Melyen az angol cocker spániel teljesen rövid szörel? (többi lent)

Figyelt kérdés
valaki tudna nekem linkelni a.cocker spánielről képet hogy rövidrevan nyirva?nagyon kiváncsi vagyok milyen ha le van nyirva a szöre mert nem sokára kapot egyet de annak le van nyirva a szöre nagyon rövidre és azért kéne hogy át ne tudjanak vágni egy keverékel mivel nekem nincs annyi pénzem hogy 80-100 ezrekért vegyek sajna:(pedig jobb lenne...igyis hat éve gyüjtöm a zseb pénzem rá hogy legyen egy ilyen kutyusom:)mert ha keverékre hasonlitana akkor néznék másikat de jelenleg ez a leg olcsobb kutya per pill :)kérem aki tud segitsen.nagyon meg köszönöm
2010. júl. 7. 18:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9 hós a kutya.és nagyon ugy néz ki rajta minden mint egy spánielen csak ugye most le van vágva a szöre de ugy néz ki mint a tied csak korom fekete.sajna nem tudok képet küldeni róla.köszi mindenkinek a válaszokat linkeket:)nem fajtatiszta most derült ki most kérdeztem a gazdáját mert háztól veszük öket is át vágták a kutyával meg veték fajtatisztánként és kiderült hogy lablador és cocker spániel kutyus keveréke ,viszont nekik igy nem kell ugyhogy elhozom mert menhelyre akarják adni:(végülis nem a külsö számit:)
2010. júl. 7. 19:45
 12/18 A kérdező kommentje:
jah és most hogy kiderült ingyen adják a kutyát csak hogy tünjön el tölük hát elég rosz de ez van csak azért ki dobni egy kutyot mert nem fajtatiszta ez nem szép szerintem:(
2010. júl. 7. 19:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez szép dolog tőled!


Másrészt viszont nem értem az ilyen embereket, mint a szóban forgó kutya gazdái. Nem voltak jól tájékozottak, elővigyázatosak, így csőbe húzták őket, ennek most mégis az a szerencsétlen kutya issza meg a levét. :( Remélem nálad jó sorsa lesz.

2010. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nálam jó helye lesz én nem adom semmi pénzért sem oda.igaz nem kertes házba lesz hanem szoba kutya lesz de már el olvastam több tiz oldalt is a angol cocker spánielről és nagyon sok mozgás igény kell neki de ezt én válalom is.be oltatom,ivartalanitom,féregtelenitem,s meg veszek neki a világon minden szükségleteit amenyit tudok persze költeni rá de persze nem egyszere jah meg egy hatalmas szeretetet is kapna jó sokat
2010. júl. 7. 20:10
 15/18 anonim ***** válasza:
szombaton jö na kozmetikus, nekünk is angol cocker van, a fejtetőjét kivéve mindenhol lenyírjuk, olyan mint egy minivizsla hosszú füllel :) majd rakok fel képet ha akarod
2010. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
oké köszönöm.hát jó lenne ha tudna felrakni képet a kis kutyájáról.am mekkora a marmagasága a kutyájának?:D
2010. júl. 7. 21:29
 17/18 anonim ***** válasza:
NEm tudo képet felrakni, de ugy nézk i mint az utánnam lévő linkelt, a szőe...csak fekete. :)
2010. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.de azért szívesen meg néztem volna de semmi baj:D
2010. júl. 7. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!