Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti rokonaitok hogy fogadják,...

A ti rokonaitok hogy fogadják, hogy többszázezerbe kerül egy fajtatiszta kutya?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 13:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az én családom egyszerűen nincs tisztában azzal, hogy mibe kerül egy kutya. A szélsőséges hozzáállást én sem szerettem, sem mentett, sem tenyésztő oldalon. Mentettem van, de alaposan szortíroztam, sokan kihullottak a rostán, de lett egy remek kutyám. Tenyésztők között is érdemes alaposan utánajárni, mert vannak törzskönyves szaporítók is.
2019. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
81%

Amikor nekem belekötnek, hogy melyik állatom mennyibe került, egyszerűen válaszolok neki. Rákérdezek mennyi volt az aktuális okostelefonja/laptopja. Jaa, hogy több százezer? Hány évig is fogod használni? Kettő-három? Jó, laptopnál talán kicsit több! Na én legalább 15 évre veszem magamhoz a házikedvencet, annyiért, amennyiért ő két évente okostelefont vesz...


Ilyenkor azért általában elhallgatnak. :D

2019. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Meglepődtek. De miután elmondtam, hogy miért annyi, akkor megértették. Ha valaki meg nagyon akadékoskodik, akkor meg tényleg lehet mondani az okos telefont, tv-t, meg minden más hülyeséget. Vagy akár azt is, hogy sok hobbi nagyon sokba kerül, például a horgászat, motorozás, fotózás. Nekik sem kell beszólni, hogy mire költik a pénzüket, mindenki költse arra amire akarja. :D Ha kutyára akkor kutyára, ha motorra akkor motorra. Egy ilyen beszélgetés után sose szoktak izélni.
2019. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én elmondanám, és leszarnám, hogy kinek, mi a véleménye.


Jelenleg 2 idős mentett kutyánk van, és utánuk tervbe van véve az álomkutya, egy Rottweiler. Nyilván azt tenyésztőtől fogom megvenni alaposan utánajárva. Utána jöhet megint mentett, ha élünk még. :)De szeretnék nagyon egy rottit. Rotti kapcsán a fajtamentők sem opció nálam. Ismerje a kutyát és a szülőket az, akitől megveszem.


Sokan írták a kütyüket. Nos, eddig akinek a tervemről beszéltem, és azt mondta, hogy hülye vagyok ennyi pénzt kutyára költeni, én azt válaszoltam, hogy te simogatni való kütyüt veszel magadnak 200-300 ezerért, én meg simogatni való kutyát. És nem két évre.

2019. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!