Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet, hogy a kutyámnak...

Hogy lehet, hogy a kutyámnak nincsen kennelneve?

Figyelt kérdés
Hivatalos(nak tūnō), matricázott, aláírt külföldi törzskönyve van a kutyámnak, de a nevén kívül nincs kennelnèv rajta. A tenyésztō neve is rajta van, de nem tudok utána nyomozni, hogy valóban regisztrált-e. Megkérdeztem már ōt, hogy mi a kennel neve, most várok a válaszra. Szerintetek ilyen van? Minden adat stimmel, de ez nekem gyanús.

2019. júl. 8. 11:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Állítólag ez az ürge is "mestertenyésztő" volt...

[link]

2019. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
#21 gondolom nekem szántad, de nem a mestertenyésztőtől vettem a kutyámat, az az ember elismert, kennellel rendelkező rendes tenyésztő, csak tanácsot adott nekem. Utánna egy tenyésztőkből álló csoportban (sajnos megszűnt) megerősítették ezt nekem. Lehet hogy logikátlan és xar rendszer, de sajnos Szerbiában így megy.
2019. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

"az az ember elismert, kennellel rendelkező rendes tenyésztő"


Idézek a cikkből:

"Elpusztult kutyák teteme is előkerült azon a gyulai szaporítótelepen, melyet az állattenyésztők körében egyébként jó nevűként számontartott gyulai mestertenyésztő működtetett."

2019. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
akkor kötekedj csak, ez a szabályzaton és a tényeken nem fog változtatni...
2019. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%

ma 17:22

Mi köze van a gyulai tenyésztőnek egy külföldről vett kutya törzskönyvéhez, vagy éppen a szerbiai tenyésztési szabályzatokhoz?

2019. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy lehet, hogy ez is csak egy törzskönyves szaporító, mint az a másik féreg, aki lebukott ezzel. Annak is jó volt az álcája egy darabig...
2019. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!