Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után nem gondolt...

Ivartalanítás után nem gondoltátok azt, hogy tönkretettétek, elrontottátok a kutyát? Végülis nem ép.

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 20:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ha daganatos,akkor nyilván, de ha egészséges?
2019. júl. 21. 21:38
 12/36 anonim ***** válasza:
3%

ma 21:37

Igen létezik. Másrészt meg olyan doki, hogy 100 kilométerről is hozzák az állatokat hozzá. Nem egyszer, határon túliak is várakoznak nála.

2019. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Akkor nem fogom.
2019. júl. 21. 21:46
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy járnák már a végét 9-10 évesen? 9 évesen vetettem ki a méhét méhgyulladás miatt és most 15 éves!

Akinek 14 évesen heredaganata lett, őt is megműttettem, emellett agresszív hólyagrákja volt és prosztataciszta és 15,5 éves és nagyon jól van. De ez nagy meccs volt, 3 dokiból 3 nem akarta megműteni, de nem hagytam. Végül igazam lett, teljesen meggyógyult!

Nem szabad azt gondolni, hogy egy kutya 9 éves kora körül a végét járja. Egyik kutyám farkát 10 éves korában kellett levágni, mert megritkult a szőre hormonzavartól és mindig is beütögette a farkát, de ekkor már nem védte annyi szőr és csupa seb volt neki, a csont is kilátszott. A doki azt mondta, gondolja, nem akarom műttetni, mert öreg. Néztem rá, hogy most komolyan azt hiszi, hagyom kilógó gerinccel szenvedni? Levágattam, egy hónapig nehéz volt, de ahogy begyógyult, megszűntek az óriási fájdalmai. És azóta eltelt 5,5 év. Az élete harmada még csak utána kezdődött.

2019. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

9-10 évesen végét járja? Ja, nálad a kutya fogyóeszköz? Nem, nem járja a végét!

Daganattal pedig nem fogják műteni a kutyádat olyan könnyedén! Ennyit csak tanultál biológiából, nem?

2019. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Biztos valami kis vakarcs. Én igazi kutyákra gondolok 15 kilótól felfelé.
2019. júl. 21. 21:52
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon nekem volt 16 éves nagytestű kutyám. És mielőtt rákérdeznél, 1. tüzelése után lett ivartalanítva, és megint csak érdekes módon a halálának semmi köze sem volt a szaporító szervrendszeréhez. Ja tényleg, mert ivartalanítattam...
2019. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#16

15 kiló fölött? Tessék, itt van példának a 35 kilós pitem. 13 éves, IVARTALANÍTOTT szuka. Nem járja a végét, napi több kilóméteres túrákra járunk és az ég világon semmi baja nincs. Ha neked természetes hogy óriás testű kutyákon kívül (német dog, bernáthegyi, stb) 9-10 évesen már a "végét járja", akkor szívből kívánom minden kutyának, hogy soha ne kerüljenek hozzád. (Már csak a logikátlan ivartalanítás-fóbiád miatt sem. Nem ép a kutya? Tényleg, mert aztán a here- vagy méhrákkal küzdő ártatlan kutyák épek, nem igaz?)

2019. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

18 kg-os spánielkeverékek történetesen

Minden műtétnek van kockázata.

De szukánál a 9 éves kor körül törvényszerűen jön a méhgyulladás tüzelés után néhány héttel a semmiből! Ha zárt, akkor mire észreveszed, nagy eséllyel késő. Unokatesómék mire állatorvoshoz értek az övékkel, már perforálódott és a genny a hasűrben volt, szeptikus sokk... el kellett altatni.

2019. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Mert nő vagyok. :D
2019. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!