Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok macska mellé kutyust?

Sok macska mellé kutyust?

Figyelt kérdés
8 benti cicám van (6 mentett) és szeretnék menteni kutyust is. Mivel anyagilag megtehetem,és nemsoká a hely sem lesz akadály,szeretném tudni,hogy lenne e esély rá,hogy az állatok összeszokjanak,illetve,hogy egyenlő arányban tudjak foglalkozni minden állattal.

2019. júl. 22. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze, le vagyunk maradva, értem.

Szerintem rögtön együnk is velük egy tányérból, hisz olyan aranyosak, nem?

2019. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 Aki kinnt tartja a macskát úgy,hogy az kijárhat a telekről (amivel megjegyzem jogszabályt sért) az igen,le van maradva.


Valamint attól,hogy bent vannak,van külön tányérjuk,etetőhelyük. Nem mehetnek asztalra,jominőségű szagelszívó almuk van. Az,hogy te egy tiszta házban,ahol sok macska vab,nem mersz meginni egy kávét,az a te szegénységi bizonyítványod.


De zárojelesen megjegyezve,en nem mernék rádbízni macskát,az alapján ahogy tartod...

2019. júl. 23. 10:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk màr ezt a maszlagos baromságot!

Vidéken lakunk, most példàul indulok boltba, a kislànyom vagy 10 macskát megsimogat mire leérünk, pedig gyalog csak 10 perc séta.

És nem egy borsodi, lepusztult zsákfaluban élünk, nem is éppen rossz anyagi körülmények között, vagyis nem valami "elmaradott népség" vagyunk.

A kutya pedig nem tud kimenni, zárt kocsibeálló, zàrt kapu, oldalt borostyánnal befuttatva, plusz tuják ültetve, egy macska meg senkit nem harap meg.

Állat régen is kint élt, nem bent a hàzban.

2019. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"A macska senkit nem harap meg"


Ja,szóval egy állatot csak azért tartunk a telken belül,hogy ne harapjon. Érdekes logika. Szóval ha a macskát kint elütik,emberek bántalmazzák,veszélyes területre,nem macskabarát kutyához téved - és ebbe belehal,az teljesen rendben van,mert nem harapott meg senkit. Értem. Kérlek,hagyd a kommentelést,mert a hozzád hasonlóktól hányingerem lesz.

2019. júl. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!