Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 anonim ***** válasza:
88%
most látom egy cigány volt?
2020. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/124 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írták fentebb, hogy az érdi cigány telepen találták meg a lovat + a lovász is az volt, aki bevallotta.
2020. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/124 anonim ***** válasza:
92%
És akkor így ne legyen előítéletes az ember a cigókkal…
2020. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/124 anonim ***** válasza:
100%
Azta.legalább bevallották...hihetetlen miket csinálnak főleg így karácsony előtt pár nappal..bár ezeknek semmi sem szent
2020. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/124 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy vagy a vasút melletti cigányputriban lesz vagy Érden. De adtál egy tippet, hogy hol keressem a múlt héten ellopott dolgaimat. :D


Örülök, hogy meglett a ló és a kisebb sérüléseket leszámítva semmi baja nincsen. ❤

2020. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/124 A kérdező kommentje:
Én is nagyon örülök, hogy semmi komolyabb baja nem lett!
2020. dec. 22. 13:13
 97/124 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök hogy meglett kérdező!

Már minden rossznál rosszabb jelenet söpört végig a fejemben mi történhetett szerencsétlennel. Meg gyanakodtam a lovászra is. De karácsonykor is történnek csodák. :) Azóta hogy van a lovacska?

2020. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/124 A kérdező kommentje:

Sajnos a lába miatt nem ülhetnek fel rá, de voltunk kint sétálni, a lovarda nagyon jó, imádjuk!

Nagyon kedvesek és segítőkészek.😊

Holnap jön ki hozzá a doktor néni, és ha minden jól megy, akkor karácsony után újra elkezdhetünk edzeni! :D

2020. dec. 22. 13:45
 99/124 anonim ***** válasza:
100%

Na szuper!

Ez lehet is már Karácsonyi ajándék, hogy előkerült a ló ilyen hamar. :D

2020. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/124 anonim ***** válasza:
100%
Hát belém állt az ütő, mikor itt valaki felvetette, hogy "nehogy megöljék és feldolgozzák". Mert hogy itt vannak az ünnepek és nagy a család... igazán szerencse, hogy megtaláltátok. Ki tudja, szegény milyen bánásmódban volt része. Adj neki puszit helyettünk is. :)
2020. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!