Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól belovagolt a lovad, akkor egy szál kötőfékkel is elmegy, nem kell hozzá kantár... de aki eltüntette ismerhette ott a járást, ha gondosan kikerülte a kamerákat.
2020. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem jó belovagolt, alig megy el pár ember alatt, csodálkozom, hogy nem dobta le magáról a “kedves” illetőt.
2020. dec. 21. 14:47
 63/124 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem sok ideig tart eltüntetni 1 lovat sem, szóval én még mindig azt mondom, hogy a putrikat járjátok végig sokan!

Nem fogják napokig a kerítéshez kötözve hagyni, hanem feldolgozzák.


Most mondta a rendőrség (a napokban engem is kiraboltak a házunk előtt), hogy ez most durvább időszak, pofátlanok, visznek mindent.


Esetleg szervezz valamelyik délelőttre egy túrát arrafelé, én szívesen megyek segíteni! Az a lényeg, hogy sokan legyünk.

Nyomkereső kutyák esetleg?

2020. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/124 A kérdező kommentje:

Ezt nem fogjátok elhinni.

A LOVAM EGY ÉRDI CIGÁNYTELEPEN VAN, MOST MEGYÜNK ÉPPEN ÉRTE A RENDŐRÖKKEL EGYÜTT.

Úgy találtuk meg, hogy a lovász a kihallgatáson (cigány) és BEVALLOTTA, HOGY AZ ISMERŐSÉNEK RÉGEBBEN MEGTETSZETT A LOVAM, EZÉRT SZÓ SZERINT MEGTERVEZTÉK, HOGY ELLOPJÁK.

Nagyom remélem, hogy olyan büntetést kap(nak) az elkövető(k) ami után egy életre megbánja(k) amit tett(ek).

Nagyon szépen köszönök minden egyes választ, segítséget és biztatást!

Ui: A lovamat elviszem egy új lovardába, és direkt rákérdeztem, hogy a bokszok közelében van-e kamera, és igen van.

2020. dec. 21. 15:21
 65/124 anonim ***** válasza:
100%

Ú, a mindenit!!!


Respect a rendőröknek, hogy ilyen gyorsan kiszedték a gazemberből.

2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek, drukkolok hogy épségben legyen.
2020. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 A kérdező kommentje:
Már az állatorvost is felhívtam, de remélem semmit nem csináltak vele!
2020. dec. 21. 15:26
 68/124 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, remélem, jól van! Drukkolok!
2020. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 EagleHUN ***** válasza:
100%

Szorítunk hogy semmi baja ne legyen.

Grat a sikerhez.

Respekt a rendőröknek.

2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a lovarda tulajdonosának semmi köze ehhez az egészhez, és mondta, hogy olyan embert fog felvenni lovásznak, aki nem :’)...tudjátok.
2020. dec. 21. 15:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!