Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
97%
Face bookra tedd fel hogy eltűnt. Lehet meglesz, vagy valaki pénzzé akarja tenni és akkor meg azért nem árt ha sokan tudnak az eltűnéséről.
2020. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
96%
Ha esetleg lenne róla egy fotód, amit szintén fel tudnál tenni. Szerintem is inkább ellopták, mint kiszökött
2020. dec. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
22%
ebbű kóbász lesz more
2020. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom de sztem a lovardás eladta a lovadat vkinek.

Másként így nyom nélkül nem tűnne el. Meg hogy a zajra sem jön elő az őr ez minimum fura.

2020. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
94%
Érdemes lenne utánaérdeklődni a lovardának mert valószínűleg tűnt már el onnan más ló is...
2020. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
96%
Keress rájuk a neten...
2020. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
94%
2020. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
93%
Salgótarjánban is most tűnt el egy lány lova. Azt hittem, te vagy az. Mi van itt, valami lótolvaj maffia???
2020. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
95%
A lovarda bevétele csökken, valamiből fizetnie kell a költségeket, eladja annak a lovát, aki gazdát a leglúzerebbnek lát (mert volna, aki csontját töri az eltűnt ló miatt).
2020. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
96%

Nincsen semmi nyom? Patanyomok a sárban, esetleg kocsi. Egy ló nem tűnik el csak úgy. Az istálló milyen zárt, vagy nyitott boxok vannak? A terület zárt? Van őrzés?

Gondolom nincs lebetonozva az egész mindenség szóval valami nyomnak muszáj lennie, főleg, hogy sár van. Meg miért is menne világgá egymagában, mikor ott a "ménes"?

Szerintem ellopták, simán lehet hogy a lovász is benne volt. Én ha lovat vinnék tuti úgy csinálnám, hogy valami bejáratott úton vinném ki, ahol sok a nyom valami zöldterületig, ahol már várja az utánfutó. Szóval rendősrég, nyomrögzítés, Facebookon keresés. Jófogáson is körbe kell nézni. Ha réti négerek vitték el, akkor úgyis párosítanak neki valami papírt, hogy el tudják adni.... Esetleg a környéken lehetne drónnal, lovasokkal keresni.

2020. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!