Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
100%

Szórd tele a lovas és nem lovas Facebookot.

Gyanítom hogy eladták a lovadat

2020. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 anonim ***** válasza:
86%

kérdező azért ne tűnj el!

Várjuk a fejleményeket.

Valami hír van róla már?

Intézkedtetek?

2020. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van most nagyobb baja is mint a gyk közösség kíváncsiságát kielégíteni.
2020. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
87%
33..azért csak kiírta a kérdést, tehát olvassa a válaszokat, hogy mitévő legyen..ez által kéne lennie annyi időnek neki hogy legalább tájékotatna minket. Mellesleg mi is izgulunk a ló miatt, hogy előkerült e már vagy mi van. Szerintem ennyi azért bele férne.
2020. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem a cigók vitték el.. Mert akkor semmi esély..
2020. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
86%

Azért este mindenképp írj.

Akkor is ha nem került elő.

2020. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ma pont arrafelé, de nem láttam lovat kószálni.


Viszont érdemes lenne szétnézni ott a putris részen is, mert simán ellophatták. A vasúti sinek mentén rengeteg putri van, esetleg kísérettel menj el arrafelé...


Azért egy bazinagy ló feltűnik mindenkinek, nem hiszem hogy az út mentén sétálgatna.


Én első körben azt ellenőrizném amit fentebb írtam. Ha mégis magától lépett meg, akkor pedig az erdőben lenne érdemes nézelődni, hátha...

2020. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A rendőrséget megjártam, most megyek ki a lovardába, az edzőmmel elmegyünk a Kamaraerdőbe, hátha.

Magától nem ugrott ki, az biztos, a boksz felső részén rács van.

Van kamera, de nem ott ahol a lovak vannak, hanem a pályán, illetve a legelőn, viszont sajnos simán kitudják vezetni a lovat, úgy, hogy egyik kamerába se sétáljanak bele.

Azért nem egyből hívtak, mert elvileg akkor vették észre, ami fura, mert a reggeli etetés 7 körül szokott lenni, az előtt nem szokott mászkálni a lovász, főleg nem 40 perccel.

Édes istenem, nem tudom elhinni, hogy ez velünk történik, remélem semmi baja.

2020. dec. 21. 12:18
 39/124 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok, hogy megtaláljátok!
2020. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 anonim ***** válasza:
96%
A leírásod alapján lólopásra rendezték be az intézményt. Kamerátlanítva.
2020. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!