Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
100%

Köszi hogy írtál kérdező.

Drukkolunk hogy meglegyen a lovacska.

Facebookra is tedd ki hátha valaki látta!

2020. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mellesleg ha előkerült a ló vagy akkor is ha nem, mindenképp szereljetek fel biztonsági kamerákat, vagy titkos kamerákat is amiket nehezen tudnak kiszúrni. Ezzel is előbbre jutnátok ha legközelebb is történne hasonló.
2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
100%
És ha infót kaptok, hogy a putrikban lehet, vissza fogjátok tudni szerezni? Nem ártana 1-2 jókiállású fiatalember.
2020. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
100%
42-es, a lovarda tulajdonosa, ha így lehet onnan lopni, ha ilyen "ügyesen" van megszervezve a kamerák helye, nem valószínű, hogy meg akarná akadályozni a további eltulajdonítást... privát tulajdonon pedig nem lehet idegen kamerákat felrakni.
2020. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
100%
44.igazad lehet..:(
2020. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 A kérdező kommentje:

43-as!

Haha, azzal semmi baj, van két bátyám, és apum is jól tartja magát, de remélem, hogy nem lesz rájuk szükség.

2020. dec. 21. 12:57
 47/124 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az elég fura, hogy a lovardatulaj, mihelyt feltűnt, hogy nincs meg a ló, miért nem hívta a rendőrséget . Nekem az lenne az első reakció, de ha jól értem itt, neked kellett a rendőrséget értesíteni.
2020. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura.

Szinte biztos hogy a lovardatulajnak is köze lehet ehhez...Azóta ő mondott valamit?

2020. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 EagleHUN ***** válasza:
100%

Ha valóban észlelte a lovardatulaj az eltűnést és nem ő értesítette a rendőröket és a kérdezőt az valóban felettébb gyanús körülmény lenne. Már amennyiben így történt, mert ezt egyenlőre nem tudjuk nem tudhatjuk majd a kérdező részletezi mi hogy történt.


Mindenesetre azt tanácsolom megalapozatlanul meg ne rágalmazd kérdező mert még te kerülnél bajba.


Ha bármilyen körülmény gyanús akkor a rendőrségi feljelentésben meg kell említened és azon a szálon fognak nyomozni nagy értékű lopás ügyében.

2020. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 EagleHUN ***** válasza:
100%

Kérdező ha olyan körülmény merül fel hogy a C -telepre kell menni akkor ti 4 -en kevesen lesztek oda.

Vagy rendőri erőkkel vagy a betyársereggel kell kiszállni!

2020. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!